Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nábor na Moderátora

Hlavní strana Nábory moderátorů Nábor na Moderátora

Nábor na Moderátora

středa 6. leden 2021 22:44

Zdravím :D

Nick : Škoop3k <3

Nahraných na serveru - 135 hodin (+/-).

Nahraných hodin na Csku - cca 700 (+/-).

Na momentálním účtu jich mám 200 (o první účet jsem bohužel přišel, jelikož jsem si neudělal dvoufázové ověření. Tam jsem měl tich cca 500 hodin).

Chtěl jsem si počkat do konce ledna - bude mi 15 let ale píši předem a alespoň to zkouším. ("nezkusíš  nevíš")

Mikrofon mám docela v pořádku a jsem dosti komunikativní.

Pravidla znám dobře, když něco nevím poptám se Moderátorů či Admina ale jinak se v nich vyznám. Samozřejmě nejsem dokonalý a nějáké chybičky se sem tam mihnou.

CT ban jsem dostal pouze 1 a to bylo po napsáni do chatu /fk a následné odpojení. (tento "trest" mi byl udělen přibližně po 30 hodinách na tomto serveru).

Co s týče VAC banu - nikdy jsem ho nedostal ani žádné jiné tresty.

Momentálně hraji na serveru každý den

Na Discordu jsem často aktivní.

Na Lexten Discordu jsem připojený .

To samé i na Lexten Webu.

Za těch 135 hodin už nějaké ty zkušensti z Wardenování mám = Znám běžné příkazy.

Anglicky umím ale nejsem žádný přeborník (přeci jen chodím stále na základní školu)

Něco o mně : 

Jmenuji se Michlal. Můj Nick ve hře je Škoop3k. Koncem Ledna mi bude 15 Let. Csko hraji necelý rok. Mezi moje Hobby patří: Hra na kytaru a ukulele, věnuji se Floorballu kde mám pozici Kapitán družstva (Tudíž nějáké to hlídání "Teamu" mám už zažité) a také rybařím.

Jsem Přátelský. Nemám rád lidi kteří hážou "špínu" kolem sebe ale sami vinu nepřiznájí.

Jsem velice učenlivý a rád získávám nové zkušnosti. S Moderováním (příkazy) bohužel doposud nemám zkušenost ale rád se něco nového přiučím.

Proč chci být Moderátor : Rád dohlížím na chod nějakého celku ( jako například již zmiňovaného Teamu). Na Lextenu bych rád dohlížel na chod serveru a pomáhla novým hráčum. Poslední dobou hodně přibyla aktivita a myslím si že bych se vám mohl celkem hodit <3

S pozdravem Michal alias Škoop3k :D

2x, 2 reakcí celkově

#1 | Re: Nábor na Moderátora

pátek 8. leden 2021 16:40

Ahoj,
žádost vypadá dobře, takových lidí se nevídí často. Nemám moc co dodat, podmínky tak nějak splňuješ a na serveru býváš aktivní, takže ti teď někdy napíšu a uvidíme do bude dál.