Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Úprava volných dnů a hlášky pro vězně

Přinášíme novou aktualizaci, která nese další vylepšení a opravy. Nově byly přidány hlášky pro vězně. A přišlo i na úpravu volných dnů. 

Obrázek novinky

Volné dny

Dlouho poptávanou změnou byly pravidla pro wardena vztahující se k volným dnům. Těch se v této aktualizaci nedočkáme, protože byly zavedeny mnohem lepší formou na serveru tak, že se automaticky wardenovi navrhuje, kdy může volný dny zrušit.
Momentálně hráčům s volným dnem lze zrušit VD jen ve dvou případech:

  • Po uplynutí půlky kola. (5 minut)
  • Pokud žije 42% vězňů.

Nově nelze z obchodu volný den aktivovat, pokud je možné volné dny zrušit, nebo pokud vězeň dostal před méně jak 20 vteřinami zranění. Také při tom, když je hráči volný den zrušen nebo aktivován se napíše oznámení uprostřed obrazovky.

 

Hlášky pro vězně

Hlášky pro vězně jsou VIP výhodou. Hlas vězňům nám zapůjčil jedinečný serža z vietcongu! Vězni si takhle konečně otevřou hubu proti dozorcům, stane se tak při zabití dozorce a pokud je vězeň červený rebel. Hlášky jdou stále vypnout skrz příkaz /nastaveni.

 

NoBlock a kolize 2.0

Byl kompletně přepsán systém který se stará o kolizi hráčů. Změn tu moc není, každopádně nyní se hráči nebudou zasekávat v sobě. Například, pokud se hráči mohou blokovat a teleportují se na jedno místo, plugin je rozhodí od sebe aby se nezasekli.

Ukázka toho, co se stane při zapnutí kolize pokud jsou hráči v sobě:

 

Další změny

  • Aréna se nyní automaticky zastaví pokud zbývá jeden tým.
  • Aréna nyní wardenovi obnoví menu pokud se zastaví. (Nebude psát STOP v případě že je zastavená.)
  • Upraveno a zrychleno menu pro rozdávání volných dnů.
  • Drobné úpravy v AntiCheatu.
  • Bod léčení nyní léčí všechny vězně naráz.
Zobrazeno 652x