Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Team Deathmatch a Hunger Games

Na Lexten přichází nová aktualizace s módy! Tentokrát nám přistanou nové dva speciální dny s tím, že dva módy byly odebrány.

Obrázek novinky

Hunger Games

Jedná se o poměrně propracovaný a originální mód. Ze začátku jsou všichni hráči přesunuti do jednoho týmu, kde hrají všichni proti všem a následně jsou rozmístěni náhodně po mapě. Úkolem hráčů je sbírat náhodně rozmístěné předměty na zemi, mezi které patří granáty, hasáky, kladiva, sekery a podobně. Zbraně jsou ale uloženy ve schránkách s municemi a pro sebrání zbraně je nutné u schránky stát zhruba 5 vteřin. Po delších časových intervalech hráči mohou dostat lepší zbraně. (1. Granáty -> 2. Pistole -> 3. SMGs -> 4. Útočné pušky -> 5. Odstřelovací zbraně) Další zajímavostí je, že na mapě jsou náhodně rozmístěné explodující barely, když kolem nich prochází hráč a někdo vystřelí do barelu, bude ho to dost bolet. Poslední hráč, který je naživu vyhrává.

Team Deathmatch

Tento speciální den byl vytvořen jako náhrada za stereotypní přestřelku. Hráči jsou náhodně rozdělení do dvou týmu. Po celou dobu je povolen okamžitý respawn na náhodné pozici. Při prvním oživení se hráčům otevře menu, kde si vyberou zbraně, které chtějí používat. Následně se hraje několik minut, tým který má nejvíce zabití vyhrává.

Další změny

  • OITC označuje hráče, kteří jsou na stejném místě po delší dobu jak 5 vteřin.
  • V divokém západu dozorci dostanou zásahový štít.
  • V Infekci dozorci mají na výběr ze 4 tříd místo všech zbraní. 
  • Opravena chyba s duplicitními noži.
  • Dozorci už nedostávají P250 na začátku kola.
Zobrazeno 455x