Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Novoroční poselství

Zdravíme všechny,

je ideální čas na zhodnocení roku 2021 a chtěli bychom se s vámi podělit o informace co, nás v novém roce čekají a čeho bychom chtěli společně docílit. K tomu jsme přidali pár statistik.

Obrázek novinky

Plány

LEXTEN je stále ve fázi vývoje, takže se můžete těšit na nové updaty, které přinesou novinky. Jako nové a vylepšené stávající herní módy, které jsou pilířem v různorodosti hratelnosti na JailBreaku. V tuto chvíli se testuje mód na styl Battle Royale. Oprášení dostane také shop, do kterého přibydou nové předměty a jejich levelovací systém, také Warden menu bude vylepšené a jiné kusy kódu, které nemusí být na venek vidět ale dělají z LEXTENU to, co je.

 

Komunita

Asi každý se na serveru za minulý rok setkal s nějakou nepříjmnou situací, která nebyla vyřešena tím nejdiplomatičtějším způsobem. Každý z nás moderátorů a adminů se snaží korigovat neustálou rúznorodost hráčů, která na server každý den zavítá. Aby každý, kdo se připojí si ze serveru odnesl co nejlepší zážitek a měl chuť se někdy na server znovu zavítat. Bohužel se občas stane, že někdo ani po trestu ve formě CT/BANU se nepokusí změnit své chování a nadále otravuje ostatní hráče a my zbytečně musíme řešit pořád dokola stejné problémy.

Společně jsme se shodli, že nejefektivnější cesta, jak předejít opakujícím se problémům od nepřizpůsobivých hráčů je navyšování jejich trestů. Takže tací, co mají bohatou minulost mohou počítat s vyšší délkou trestu, jestli své chování nezmění. Nechceme tímto způsobem vyhánět hráče ale snažíme se najít společnou cestu pro komunitu a doufáme, že tento způsob změní alespoň jednoho člověka. Jsme si vědomi, že tímto opatřením mohou vznikat konflikty a nepřizpůsobiví hráči mohou odcházet ale naším cílem není vytvořit přeplněný server, na který se čekají fronty ale jak jsme psali, aby každý odešel s dobrým pocitem, že svůj čas strávil dobře. Jednoduše řečeno LEXTEN je budován na kvalitě nikoliv kvantitě.

 

Statistiky

🌐 356 hráčů, co se připojilo na server se zaregistrovalo na web za rok 2021
📈 Procentuálně dělá komunitu 60,03% z registrovaných hráčů za rok 2021, nárůst komunitní je procentuálně 175% z předešlého roku
🎮❌ 22 uživatelů se přihlásilo pouze na web, nikoli na server, tj procentuálně 3.7%
👤 Celkově je nyní registrováno 593 hráčů na webu

🔥Na server se připojilo celkem 6096 hráčů za tento rok (celkem 10078), komunita se skládá z 60,49% z hráčů roku 2021, procenutální nárůst o 153,09%
👨🏻‍💻 Zaznamenáno 45366 řádků ohledně připojení (session), nahrálo se 170420112 sekund, tj. 1972 a půl dne, průměrně na hráče to je 4,7 hodin

🥱 Nejdéle hrál hráč 14,52 hodiny (26.8.2021, okurka na masle)

🤓 Nejvíc nahrál hráč 30,01 dnů = ø 2 hodiny denně (Polopop_0)

Nejvícekrát se připojil 🥇Minfas 440x, 🥈Monny 412x, 🥉Hiting 405x, 🥔Škoop3k 403x a konečně nějaký hráč Polopop_0 358x

 

Zhodnocení

Přejeme vám pěkný rok 2022🎉 a doufáme, že další novoroční zprávu si přečtete vy a budoucí hráčí, kteří během roku na server zavítají.

Minfas, DSC, Hiting

Zobrazeno 1137x