Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Aktualizace: Módy

Ano, ještě jsme neumřeli a i po více jak dvou měsících přinášíme jednu z viditelnějších změn!

Obrázek novinky

1. CELODENNÍ MÓDY

Byl přepracován kompletně systém jak módy fungují. DÍky této změně bude možné přidávat nové módy mnohokrát rychleji. PrvnÍ změny které si všimnete je, že celodennÍ módy lze jen přidávat na další kolo. To může dělat pouze warden nebo hráč co má poslednÍ přání. Každý celodennÍ mód má minimální počet hráčů od kterých ho lze hrát. Taky nelze mód opakovat několik kol po sobě, proto po skončenÍ módu se nastavÍ ,,cooldown" na 6 kol.

OITC a.k.a. One In The Chamber

Tento mód nebyl téměř nijak upraven, ale přesto pro novější hráče zde popíšu o co jde. Hraje jednoduše každý proti každému. Všichni hráči dostanou nůž a deagle s 1 nábojem. Pokud někoho zasáhnou nožem nebo kulkou, okamžitě umře a dostává další náboj. Hraje se dokud hra neskončí.

Přestřelka

Dozorci vyběhnou ze zbrojnice a po chvÍli vězni zase z cel. Každý má dostupný příkaz /zbrane, kde si může vzÍt kdykoliv libovolnou zbraň. Po určitém čase hráči dostávají healthshot a taktický granát. V poslednÍ řadě 30 sekund před vypršenÍm časového limitu dostanou všichni wallhack! Úkolem hráčů je prostě vyvraždit celý nepřátelský tým.

Mrazík

Tento mód by se dal nazvat jako honba na vězně. Dozorci majÍ o 100HP navÍc a snaží se chytit všechny vězně. Pokud boxnou do vězně, vězeň zůstane zmražen na místě dokud ho někdo nerozmrazí. Vězni mohou dozorce zabÍt maximálně nožem, zbraně nelze používat.

Rozmrazovat hráče mohou všichni vězni podrženÍm klávesy E (+use) u zmraženého hráče

Infekce

Všichni hráči jsou v týmu dozorců a mají 30 sekund na přesun po mapě. Po 30 sekundách bude jeden z nich infikován. Úkolem dozorců je vyhrát kolo tÍm, že minimálně jeden dozorce zůstane do konce časového limitu naživu. Úkolem infikovaných je infikovat všechny dozorce.

 • Pokud umřeš jako dozorce, oživíš se jako infikovaný
 • Infikovaní se oživují pravidelně ve vlnách v cele.
 • Infikovaní majÍ 500 HP plus dalších 100 navíc každý respawn
 • Infikovaní jsou rychlejší a pravým kliknutÍm mohou silně vyskočit
 • Další módy přijdou brzy, nechte se překvapit.



2. Další změny

 • Aréna
  Pokud se nynÍ hráči pokusÍ opustit arénu, plugin je začne rychle posouvat zpět do arény, takže už žádné zbytečn= úmrtÍ navÍc.
 • CallAdmin
  NynÍ lze napsat /calladmin i když je admin ve hře a týmu Spectator (Admin musÍ calladmin potvrdit). Nově také musÍte při psanÍ příkazu zadat za něj důvod proč příkaz píšete.
 • Poslední dozorce
  Opravena chyba při které se nespustila hudba.
 • PoslednÍ přánÍ
  Opravena možná chyba při které se stalo, že někdo náhodně dostal volný den bez vědomí poslednÍho vězně.
 • Wardenův bod
  Byl vrácen rychlý bílý kruh. o.O
 • ZahřÍvacÍ kolo
  Upraveny zprávy. Warmup začne pokud se připojÍ prvnÍ CT.

...a spoustu drobných úprav.

 

 

 

 

Napsal Minfas
Dne 06.11.2020 21:30