Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Další aktualizace

Od poslední novinky uplynul už nějaký ten týden. Tak jsem si řekl že by jsme mohli probrat seznam změn, které nebyly ohlášeny za poslední dobu.

Obrázek novinky

1. Rebelování

Rebelování se stalo striktnější pro vězně. Této věci si asi většina z vás všimla. Vězni jsou nyní označeni pokud vstoupí do zbrojnice a taky pokud drží v ruce zbraň déle jak 5 vteřin. Jedním z důvodů přidání těchto dvou pravidel jsou VD. Hráče s volným dnem nebránilo držet vytažené zbraně poblíž dozorců.
A v poslední řadě se taky každých 5 sekund píše rebelovi na jak dlouho je ještě označen.

2. Chytřejší Anti-Freekill Systém

Už teď můžeme říct že LEXTEN je aktuálně jediný JailBreak v Česku a Slovensku který dokáže nejlépe řešit freekilly. Nejvíce nám napomáhá zobrazování úmrtní lokace.

Admini a moderátoři nyní mohou vzít "balíček" vězňů kteří byli zabiti v určitém čase a oživit je v jeden moment na místě kde se nachází skupinka živých hráčů. Popisovat do detailu jak plugin funguje zde nehodlám, protože by to freekillerům nahrávalo. ;)

3. Mapy

Nyní je seznam map seřazen dle abecedy. Také byly přidány mapy jb_longstreet, jb_bigmt a jb_mist. A odebrána mapa jb_carceris - pokaždé spadl server když se načítala. Také už nelze nominovat mapy které se hrály před méně jak 7 mapami.

4. Logo serveru

Někteří hráči nyní mohou mít logo serveru také v tabulce kde se nachází rank profilu. (Nelze získat nějakým způsobem.)

5. Ostatní změny

  • Živí hráči slyší mrtvé hráče mluvit po tom, co skončí kolo.
  • Calladmin nyní lze použít každé 2 minuty. (Je jedno který hráč příkaz napíše)
  • Opravena barva modelu když hráč opustí Team DM arénu.
  • Bombám sražena síla (620 -> 575)
  • Když vězeň drží skok ve vodě, není počítán jako poslední skok v konzoli.
  • Menu posledního dozorce se stále otevírá při 6 živých vězních, pokud před sebráním posledního dozorce někdo umře, lze ho stále brát.
  • Zeus se nyní obnoví po 30 sekundách. Jako v dangerzone!
  • [Admini] nyní lze vypnout/zapnout VD pomocí sm_vd

 

 

Napsal Minfas
Dne 13.05.2020 12:33