Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nové hlasování a karma

V posledních dnech se pracovalo na novém pluginu pro změnu map. Přidána také byla odměna pro hráče kteří reprezentují naši steam skupinu!

Obrázek novinky

Bylo upraveno celkové rozvržení hlasovacího menu. Stejný styl má i menu pro nominaci map. Hlavním důvodem změny hlasovacího menu bylo, že předchozí způsobovalo to, že se mapa neměnila po posledním kole.

Nyní každá mapa má svůj kratší popisek třeba pro nové hráče nebo pro případ že by ji někdo neznal. Nově lze vidět i v hlasování který hráč mapu nominoval a po startu prvního kola se vypíše do chatu.

Dále byla na server přidána karma! (/karma)

Karmu dostává každý hráč který je ve steam skupině. Pokud si nastaví clantag LEXTEN před jméno, bude dostávat karmy asi dvakrát tolik. Za clantag se připne část clantagu daná serverem, pokud hráč má nějakou roli. (například VIP) Dále si může nastavit příkaz do konzole cl_join_advertise 2. Hodně hráčů se ptalo co to dělá. Způsobí to, že přátelé na steamu se budou moci na vás připojit skrz hlavní menu v CS:GO během toho co budete hrát JailBreak.

Reprezentace serveru steam skupinou je jeden ze způsobů jak k nám dostat více nových hráčů a zvýšit povědomí o JailBreaku, pokud chcete podpořit server, i tohle je jeden ze způsobů.

K čemu karma je?
Zatím takzvaně na flex. Nese se s tím další příkaz a to je /topkarma. Zobrazí online hráče s největším počtem karmy. V budoucnu se bude využívat k různým vylepšením které ještě na server přijdou, takže se máte na co těšit. ;)

Napsal Minfas
Dne 25.06.2020 13:09