Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

NOVINKA: Poznámky hráčů a agenti pro VIP

Byly přidány novinky pro VIP hráče, jedna z nich má přínos pro všechny!

 

Obrázek novinky

Seznamte se, tohle jsou poznámky na mapách. Každý VIP hráč má nyní možnost příkazem /poznamky nebo /notes vytvořit svou vlastní značku do které může uložit nějaký svůj text nebo poznámku pro sebe a všechny hráče. Po napsání poznámky se na místě vytvoří vlaječka.

Je na vás co v poznámce zanecháte, může to být informace k secretu, nějaké tipy k atrakcím a klidně i různé vtipy, momentky nebo citace. Vlaječka může mít až 6 barev a lze nastavit jestli ji uvidí všichni nebo jen její majitel. Vlaječku také lze vytvořit pouze na pevném povrchu, nelze ji udělat ve vzduchu nebo ve vodě.

Pokud vlaječku mohou vidět všichni, tak každý kdo k ní přijde a zmáčkne E (tlačítko pro použití), vypíše se hráči zanechaná poznámka do chatu. 
Počet značek k dnešnímu dni není nijak omezen! :) (Pokud na mapách bude poznámek po určitém čase příliš, bude muset být zavedeno omezení, například v podobě třech maximálních poznámek na hráče a mapu.)

Každá poznámka má své unikátní číslo + vlastník poznámky ji může smazat nebo její text zobrazit na dálku.

Poznámka se ukláda vždy k aktuální mapě, to znamená, že jak začne jiná mapa, poznámky z předchozí mapy na ní nebudou a (logicky) smazat je lze až se bude předchozí mapa hrát znovu. Pokud hráči vyprší VIP, poznámky zmizí a objeví se až při opětovné aktivaci VIP.

 

[Další změny]

Dále byli přidáni VIP agenti, zatím jen pro dozorce. Už od počátku serveru nechceme žádné vlastní modely nebo skiny hráčů a podobné věci, proto jsme se rozhodli přidat ty, které jsou v základu hry. 

Kompletní seznam agentů (Prvních 10 Counter-Terroristů): https://counterstrike.fandom.com/wiki/Agents

 

Napsal Minfas
Dne 24.05.2020 01:33