Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

NOVINKA - Statistiky

Web prošel v předešlých pár dnech významnými novinkami, jednou z nich jsou Statistiky, na které se v tomto článku nyní zaměříme. Jde o jednu z unikatních věcí tohoto serveru, kterou nemá kdejaký server.

Obrázek novinky

LEXTEN JailBreak vyniká právě v tom nejdůležitějším, a tím je jednoznačně vlastní mód. Hlavně a jen díky tomu se dá spousta věcí opravit a především i spousta věcí přidat. I ty se můžeš stát tím, kdo právě serveru může být doopravdy přínosný. Nemusíš nutně udělat ten největší krok k tomu, aby jsi byl oceněn za snahu, stačí nám i to, že přispěješ svým nápadem a v případě, že se nám tvůj nápad bude líbit to dokážeme i na server přidat. A kde můžeš svůj nápad sdělit? Jedinou věc, kterou pro to musíš udělat je přihlásit se nahoře v pravo, a založit téma zde - Návrhy.

Jednou z těch věcí co právě server dělá unikátním jsou právě již zmíněné Statistiky. Dostat se na ně můžete hned několika kroky:

  1. V nabídce nahoře po kliknutí na "Statistika"
  2. Na hlavní stránce v důležitých odkazech kliknutím na "Statistika mého hraní".
  3. Ve fóru nebo kdekoliv, kde se nachází Váš uživatelský nick po jeho rozkliknutí.

 

Přidáním statistik přihlášeného uživatele to ovšem nekončí. Aby tyto statistiky měly nějaký smysl, rozhodli jsme se přidat i TOP tabulky  + zobrazení profilu statistik ostatních uživatelů. Profil uživatele ovšem nemůžete otevřít u kdejakého hráče. Hráč, kterého profil chcete zobrazit musí mít založený účet i zde na webu. V TOP statistikách základní statistiky hráče ze serveru bez web. účtu můžete najít, bohužel ale ne všechny.

Tento projekt ještě ale není u konce. Statistik můžeme přidat ještě mnoho a pokud i ty máš nějaký nápad, rozhodně neváhej a sděl nám ho! Dokážeme udělat server ještě lepším než byl doposud. ?

Napsal DSC
Dne 28.03.2020 19:36