Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nový obchod a dovednosti

 

 

Obrázek novinky

Jako tomu bylo i před tím, nový obchod a i dovednosti nejsou zaměřeny na nové hráče a jsou zde pro to aby obměnili hráče kteří u nás hrají. Nikdy nebylo v plánu přidávat na server obchod který vám vypisuje kolik jste dostali kreditů za zabití a podobné blbosti, s tímto obchodem nebudeš dostávat měny za to že nehneš ani prstem.

Měny:

 • Lexténium -> Vězeň
 • Tokeny -> Dozorce
 • Karma -> Celkové hraní a reprezentace lextenu.

Krabička

Pokaždé když je dozorce zabit vězňěm, vypadne z něj krabička. Tuto krabičku může sebrat jen vězeň, který v ní najde lexténium.

Krabička může mít u sebe 1-10 lexténia, počet který se uvnitř nachází závisí na tom jak je vzácná. Jsou 3 typy vzácností - obyčejná, bezvadná a legendární. Která vzácnost padne závisí na tom, kolik dal daný dozorce poškození za kolo v kterém je zabit. Světlo kolem krabičky napovídá kolik lexténia se uvnitř nachází, čím víc je světlo červené, tím víc lexténia tam bude.

Dozorce v praxi

Protože jailbreak není o tom, aby si někdo farmařil zabití když je u dozorců, tokeny se dostávájí jen za zabití červených, zároveň to donutí dozorce je zabíjet kvůli pravidlům. I když se to může zdát málo, naopak za takového posledního dozorce si můžeš docela vydělat. Další možnost jak získáš tokeny je jednoduše přežitím kola do konce. Poslední možností je warden. Za každou minutu co jsi warden dostaneš jeden token.

Karma a steam skupina

Jediné co potřebuješ udělat pro získání karmy je následující:

 1. Připojit se do naší steam skupiny.
  (https://steamcommunity.com/groups/lexten)
 2. Nastavit si náš clantag ve hře. (Pokud máš VIP, označení se ti za něj samo připne ;) )
  (Nastavení -> Hra -> Tým -> Steam Group Clan Tag: LEXTEN)
 3. Nastavit si, aby se tvé steam kontakty mohli připojit na server přes tebe když hraješ u nás.
  (Otevři konzoli (středníkem nebo F1) a vlož do ní příkaz cl_join_advertise 2)

Zda podmínky splňuješ zkontroluješ příkazem ve hře /karma. Karma se ti přičte na konci každého kola.

Obchod

Předměty fungují podobně jako předtím, jen nejsou tak výrazně rozděleny na inventář a obchod. Jedničkou předmět koupíš a zůstane ti stále v obchodě dokud ho neaktivuješ nebo nevezmeš druhým tlačítkem.

Dovednosti jsou nové. Kupuješ je a postupně se ti zvyšuje jejich úroveň (s úrovní stoupá i cena). Některé dovednosti mají jen jeden stupeň a některé zase více. Pokud dovednost zakoupíš, máš ji navždy. TIP: Některé dovendosti jsou aktivní zadarmo v zahřívacím kole.

Obchod otevřeš třeba příkazem /obchod. Nebo můžeš otevřít přímo /dovednosti a /predmety. (alias: /shop, /store) 
Tvé finance zjistíš třeba příkazem /finance. (alias: /money, /lextenium, /tokeny)

Vedlejší změny

 • Při aktivním posledním dozorci je nyní odpočet za jak dlouho musí dozorce všechny zabít.
 • Přidány 4 nové hudby k poslednímu dozorci.
 • Přidány ruce pro všechny! S rukama jste o 10 jednotek rychlejší než s nožem, každopádně mají výrazně menší poškození než nůž.
 • Nové mapy:
  • jb_prison_architect_v1

  • jb_arcade_b4


  • jb_summer_xmas_v1 (nahrazená mapa jb_summer_jail_v3)

Zobrazeno 468x