Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Propojení webu s Discordem a další novinky!

Webová stránka opět prošla pár změnami, pár z nich jsme přidali z Vašich nápadů a nebo nápadů, které vznikly při řešení vašeho návrhu. Pojďme se na ně vrhnout a představit si je.

Obrázek novinky

Přidání Vašeho Discord profilu ke Statistikám

Nyní už nemají přístupný Discord pouze Administrátoři a moderátoři, i vy si můžete přidat svůj Discord a nebo nějaké info o sobě do profilu ve Statistikách. Discord nemá pouze estetickou funkci, ale má docela podstatnou funkci, kterou si představíme v následující novince. Věříme, že tuto funkci využijete, protože bude i pro Vás dost efektivní. Především tedy pro hráče, kteří neradi nahlíží na webovou stránku za účelem zjištění novinek.

Dostupné je nyní také datum pro Slováky (neaktuální)

I na slovenské hráče myslíme, a proto jsme pro ně přidali možnost přepnutí si datumu do slovenského formátu. Přepnout si formát jazyku můžete společně s Discordem a textem o sobě ve statistikách.

 

Reakce

Další novinkou jsou reakce u každého příspěvku v otevřených tématech. Reagovat můžete na každý příspěvek v tématu zvlášť, můžete měnit své reakce bez jakéhokoliv omezení až do uzavření příspěvku autorem nebo výše postaveným členem. Časem se do reakcí může přidat daleko více, dokonce i speciální ikonky čistě pro ty uživatele, kteří podpořili tento projekt. Navrhnout je můžete v příslušné sekci na fóru - Návrhy

Oznámení přidání nového tématu / příspěvku

Bylo přidáno oznámení o přidání nového příspěvku ve fóru na našem Discordu. Funguje to na principu:

  1. Při založení nového příspěvku upozorní všechny uživatele Discordu o založení nového tématu
  2. Při příspěvku označí pouze ty uživatele, kteří mají vyplněný DiscordID ve Statistikách - Upravit informace. Jak toto ID získat najdete v návodu ZDE.

 

Nové mobilní menu

Bylo upraveno také mobilní menu, které bylo předtím příliš zbytečně složité a nepraktické.

Před / Po

 

TOP Statistiky

I statistiky prošly mírnými změnami, ale ne tolik drastickými.

Pro zobrazení v TOP statistikách, pro bystré jak je na obrázku, musíte mít nahráno více jak 10 hodin na serveru. Obejít tuhle podmínku samozřejmě lze, bohužel ne bezplatně - Zakoupením VIP výhod.

Napsal DSC
Dne 22.04.2020 13:45