Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

VIP role na Discordu a nový člen LEXTEN týmu

Vážení hráči, naši podporovatelé a všichni ostatní.

Je nám ctí představit Vám nového člena LEXTEN rodiny. Protože tu s námi nebyl od začátku, museli jsme ho zaučit a přichází do velice významné role, doufáme tedy, že jeho případné chyby mu ze začátku odpustíte, ale pokud ne, tak i na tuto variantu jsme ho připravili, nevzdá to.

Obrázek novinky

Jistě chápete, že nový člen týmu je důležitý a hlavně se budeme snažit, aby mezi nás zapadl, proto jej nedáme na druhé místo a začneme rovnou nim. Přecejen ho nechceme zklamat.

Náš nový člen se jmenuje Lexík, mohlo by se zdát, že je snad dítě Lextenu, ale nikoliv. Přišel k nám z dalekého starověkého města Compiler.

Zaučit Lexíka nebyl příliš snadný úkol, museli jsme ho naučit všechno, co se tu za celý ten rok, kdy Vám některým přinášíme zábavu, některým vysoký krevní tlak a některým taky kapky slz na tváři. Lexík nám ale už ze začátku ukázal, že je týmový hráč a proto si začal všechny informace zapisovat. Byl velice akční a aniž by jsme ho nutili, vytvořil si sám seznam všech příkazů a všech různých scénářů, které mohou nastat. Hráči, kteří si u nás koupili VIP a maji pocit že rozhazujeme, nezoufejte, práci navíc měl samozřejmě neplacenou. 

A protože jsme jeho práci nechtěli jen tak zahodit, poskytli jsme mu tedy náš Discord server, aby tam svůj majsterštyk předvedl. Stačí tedy napsat / (jak originální) do chatu a vyjedou Vám všechny potřebné informace, které Lexík zpracoval.

(Pozn. redakce: Lexík je veliký fanda Ministerstva zdravotnictví, proto každý den vstává v 8:00 a aktualizuje informace týkající se covidu v jeho seznamu)

Lexik tedy má přístup k:

 • Seznamu aktuálních VIP hráčů, po zadání příkazu /vip. Lexik se v tuto situaci zvedne a rychle poletí projet databázi a vypíše Vám seznam hráčů i s expiracemi.
 • /setvip a /delvip není určeno hráčům, Lexík se ale snažil svou práci ulehčit co nejvíce, proto si vytvořil příkaz sám pro sebe.
 • /lastadminconnect [minuty] - tenhle příkaz jsem já osobně nemohl odhadnout, co by mohl znamenat, a proto jsem požádal samotného Lexíka, aby mi ho vysvětlil.
  • "Tenhle příkaz mě donutí vstát, jít zapnout CSGO a vypsat všechny adminy, moderátory a helpery, kteří se připojili před zadanými minutami." odpověděl mi Lexík.
 • /shortenurl [celý odkaz] - Lexík najde stránku, která tohle umí a za Vás odkaz zkrátí.
 • /covid - již zmíněno na vrchu, Lexík mimo jiné pracuje jako statistik, proto ho baví zpracovávat informace, ačkoliv si uvědomuje, že zpracovává lidi a některým bohužel tenhle vir vzal život. Ve zkratce, vypíše každodenní ranní práci Lexíka, kdy aktualizuje denní přírůstky covidu.
 • /stats [přesný nick] - je opravdu důležité, aby jste zadali přesný nick. Lexik stejně jako my není jasnovidec, ačkoliv někdy mám pocit, že si to o nás spousta lidí myslí. Bohužel ale je to další příkaz, který jsem nemohl odhadnout co by mohl znamenat a Lexík se musel jít naplnit energii, proto mi neodpověděl. Budete na to muset tedy přijít sami.
 • /topstats [přesný nick] - v tuto situaci Lexík ještě nepřišel, takže opět bude práce na Vás. Lexik totiž podepsal spolupráci až od 22. 5.

Ještě je tu jedna důležitá vlastnost Lexíka. Když se totiž Lexík pro něco nadchne, tak od toho nemůže odběhnout. Proto se rozhodl, že Vám bude k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu a vzdá se kvůli Vám svého spánku.

VIP role na Discordu

Teď už ale ke slibované VIP roli pro naše věrné hráče, kteří se rozhodli podpořit nové už i našeho drahého Lexíka.

S touhle skvostnou nádherou přišel právě také Lexík, proto mu jistě přinesla ve výběrovém řízení veliký plusový bod. Ale jak už Lexík jednou řekl, není jasnovidec a i přesto, že absolvoval několik kurzů a zkoušel dokonce i věštící kouli, dokud mu nespadla a nezakutalela se do sklepa, kam nemůže, protože tam je bubák.

Potřebuje tedy pro aktivaci VIP role na Discordu pomoct:

 • Musíte mít propojený Discord s web účtem
 • Aby Lexik věděl, že o roli má nějaký hráč zájem a šel to zkontrolovat, potřebuje, aby jste napsali /refreshvip - to mu vyhodí notifikaci a ty zbožňuje nejvíc ze všeho, když se cítí žádaný.

Snaží se být dokonce i komunikativní, proto by byl rád, kdyby jste ho občas pozdravili. Jakmile Vám VIP skončí, Lexik po nějaké době Vám odebere i VIP roli na Discordu, bohužel ale Lexík stále tuhle věcičku nemá ve svých rukách, tak mu to chviličku trvá.

Zobrazeno 515x