Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Monny je borec :D

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu Monny je borec :D

Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:30

Dobrý deň cca pred 6 minutami som dostal ban pretože , pán mister mega ultra borec jkj Monny si vybraz z pp shot for shot a na začiatku som si myslel že mam mať ja ako prvý guľku( kedže server je dobre nastavený tak som mal plný zasobnik v shot for shot)a keď som vystrelil mimo tak ,pán mister mega ultra borec jkj Monny mi povedal že mam počkať potom jak som počkal tak som si strieľal voľne do vzduchu kde časom , pán mister mega ultra borec jkj Monny začal sprayovať deaglom presne okolo mňa a na to som hneď začal reagovať tak isto ako ,pán mister mega ultra borec jkj Monny čiže som začal sprayovať tiež čo na to potom bol chviľku AFK a hneď o cca 10 sek som dostal na 50 Kôl ban od , pána mistra mega ultra  borce jkj Monnyho. Keď že si nenechal vysvetliť situáciu a riešil problém neprofesionálne tak by som bol rád aspoň o skrátenie banu cca tak o 25 kôl. Podľa mojho názoru si , pán mister mega ultra borec jkj Monny išiel honiť ego na serveru, že má permisie a v poslednej dobe chodí malokedy na server aj to rieši neprofesionálne bany.

Ďakujem za pochopenie a prečítanie tejto správy za pravopisné chyby sa ospravedlňujem nie som žiaden spisovateľ xDD a tiež ďakujem pánovi misterovi mega ultra borce jkj Monnymu za ban bez vysvetlenia :D Pekný deň

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:37

Dobrý den. U této situace jsem byl i já a je to opravdu tak jak to pan spisovatel Tendy popisuje. pán mister mega ultra borec jkj Monny udělil mému přítely A.K.A maďarskému poustevníkovy ban neprávem ejkejej Tendy is střílel do vzduchu a pán mister mega ultra borec jkj Monny si to vzal tak osobně, že začal střílet taky a poté dal ban mému přítely A.K.A maďarskému poustevníkovy. 

Děkuji za přečtení.

tečka

tečka

tečka

tečka

tečka

mezera

tečka

tečka

tečka

Toto psaní neberte zas tak vážně jak vypadá, děkuji. Jen si z této situace dělám srandičku, (mucq)

Šťastný nový rok přeje Větnamský chlapeček S1LVER

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:42

Tendy a jak se vlastně máš? Co jsi dostal na Vánoce, a jak se těšíš na rok 2022 pokud se ho dožijeme (:

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:43

Reakce na post uživatele ☂ S1LVER ☂ ze dne pátek 1. leden 2021 13:42

Tendy a jak se vlastně máš? Co jsi dostal na Vánoce, a jak se těšíš na rok 2022 pokud se ho dožijeme (:

Ja sa mám skvele želal som si na Vianoce aby si chalani na lextene nehonili ego za to že maju permisie na bany ale nevišlo hneď tu mam prvého inteligenta xD

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:50

Reakce na post uživatele Tendy ze dne pátek 1. leden 2021 13:43

Reakce na post uživatele ☂ S1LVER ☂ ze dne pátek 1. leden 2021 13:42

Ja sa mám skvele želal som si na Vianoce aby si chalani na lextene nehonili ego za to že maju permisie na bany ale nevišlo hneď tu mam prvého inteligenta xD

To je pěkné, že sis ne "žiežlal" nic co by se dalo zařídit. Ovšem je pěkné, že jsi našel nějákého inteligenta, který by tě mohl doučit "how to basic be not idiot on internet" Ovšem nechci šířit nenávist ani pozvánky na Velikonoční párty, od toho je tu někdo jiný, žeo pán mister mega ultra borec jkj Tendy mrk mrk. A jako potencionální admin se samozdžejmě zastanu pána mistra mega ultra borce jkj Monnyho. Děkuji, že jste se zasmáli u mé "stend ap komediant šou baj S1LVER"

Děkuji naschledanou.

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 13:58

Dobrý den u Tendyho banu jsem byl,přijde mi zbytečné protože server je BROKEN. Tendy začal střilet do vzduchu a Monny začal střílet do Tendyho. Přeju krásný odpoledne :D

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 14:34

Zdravíčko, příjde mi zcela nerelevantní aby Tendy dostával uban vzhledem k tomu že je to člověk který tvrdí cituji ,,Minfas dělá pravidla napíču a která jsou broken" přičemž sám řekl že si nebude číst pravidla co jsou "broken" tudíž neznalost pravidel ho neomlouvá. Děkuji

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 14:43

Reakce na post uživatele Dr. Narbe ✠ ze dne pátek 1. leden 2021 14:34

Zdravíčko, příjde mi zcela nerelevantní aby Tendy dostával uban vzhledem k tomu že je to člověk který tvrdí cituji ,,Minfas dělá pravidla napíču a která jsou broken" přičemž sám řekl že si nebude číst pravidla co jsou "broken" tudíž neznalost pravidel ho neomlouvá. Děkuji

Matka Tereza odpověděla, toto beru jako vzácný okamžik

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 14:46

Dobrý den, u této situace jsem byl a dle mého názoru byl ban dán právem. Monny jasně řekl pravidla PP, mezi kterými zanělo mimo jiné -  face to face. Tendy šel do portálu, poté koukal jinam na jiné CT...

Monny zadal i místo kde se mělo T pohybovat (Tendy místo opustil - Portál)

U PP shot vs shot vždy první kulku T (Monny vědel o bugu serveru, tudíž na bug zareagoval a řekl že má první kulku). Do toho Tendy začal střílet do vzduchu což je další věc..

Přeji hezký den. <3

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 14:49

u situace kde tendy dostal ban jsem taky byl a tak bych se rád přidal. monny měl pp a tendy měl full zásobník. tendy to teda řekl a monny mu řekl že má střílet po jedné. tendy ale začel střílet celý zásobník a to bych už bral jako kažení pp.

#