Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Monny je borec :D

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu Monny je borec :D

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:04

Reakce na post uživatele ☻♥škoop3k♥☻ ze dne pátek 1. leden 2021 14:46

Dobrý den, u této situace jsem byl a dle mého názoru byl ban dán právem. Monny jasně řekl pravidla PP, mezi kterými zanělo mimo jiné -  face to face. Tendy šel do portálu, poté koukal jinam na jiné CT...

Monny zadal i místo kde se mělo T pohybovat (Tendy místo opustil - Portál)

U PP shot vs shot vždy první kulku T (Monny vědel o bugu serveru, tudíž na bug zareagoval a řekl že má první kulku). Do toho Tendy začal střílet do vzduchu což je další věc..

Přeji hezký den. <3

Co když se mu freezla hra, to jako pokaždé když někdo bude mít pp, tak se mám klepat a ze všech mích sil doufat, že se mi počítač nesekne? A to, že se koukal jinam... noa? Když vyleze z portálu, tak se nemůže hned ve vteřině podívat na Monnyho a jít face to face.

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:05

Reakce na post uživatele adam.z.rivie ze dne pátek 1. leden 2021 14:49

u situace kde tendy dostal ban jsem taky byl a tak bych se rád přidal. monny měl pp a tendy měl full zásobník. tendy to teda řekl a monny mu řekl že má střílet po jedné. tendy ale začel střílet celý zásobník a to bych už bral jako kažení pp.

Ano začal som strieľať celý zásobnik ale v inej chvíle , ty si to napísal ako keby som začal strieľať celý zasobnik len tak. Nie nestrieľal som celý zasobnik len tak keď som videl monnyho ako začína sprayovať na mna deaglom tak hneď som začal robiť to isté ako on, napísal som to uplne nazačiatku čo sa stalo :D doporučal by som prečítať to ešte raz

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:11

Dobrý den, u této situace jsem byl a dle mého názoru byl ban dán právem. Monny jasně řekl pravidla PP, mezi kterými zanělo mimo jiné -  face to face. Tendy šel do portálu, poté koukal jinam na jiné CT...

U PP shot vs shot vždy první kulku T (Monny vědel o bugu serveru, tudíž na bug zareagoval a řekl že má první kulku). Do toho Tendy začal střílet do vzduchu což je další věc..

Přeji hezký den. <3

TRUE BUT NOT EXACT TRUTH. Máš pravdu že som išiel do portálu ale keď on povedal face to face tak ja som trošku išiel pred  a keď som sa uhínal tej strele tak som nechtiac išiel do PORTALU. Ešte som trochu zakričal niečo že JEŽIŠ to znamenalo že som si neuvedomil čo som spravil ale ano je to pravda ale stále ide o Monnyho ktorý mi dal ban a ako mod ktorý to urobil by mal povedať vlastný nazor 

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:14

Reakce na post uživatele ☂ S1LVER ☂ ze dne pátek 1. leden 2021 15:04

Přeji hezký den. <3

Co když se mu freezla hra, to jako pokaždé když někdo bude mít pp, tak se mám klepat a ze všech mích sil doufat, že se mi počítač nesekne? A to, že se koukal jinam... noa? Když vyleze z portálu, tak se nemůže hned ve vteřině podívat na Monnyho a jít face to face.

TRUE neseklo sa mi to úplne ale s 30 fps sa to akože úžasne nebude hrať :D 

A keby som spamoval že by som išiel do toho portalu a zpäť z neho tak to chápem ale ja som tam išiel len raz a späť a potom sa to už neopakovalo :D

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:18

Reakce na post uživatele adam.z.rivie ze dne pátek 1. leden 2021 14:49

u situace kde tendy dostal ban jsem taky byl a tak bych se rád přidal. monny měl pp a tendy měl full zásobník. tendy to teda řekl a monny mu řekl že má střílet po jedné. tendy ale začel střílet celý zásobník a to bych už bral jako kažení pp.

1. Stejně si myslím, že tu tvrdíte opak jen proto, že to Tendy umí hrát a když vás právem zabije, tak plakáte, že to byl fk a kdo ví co ještě.

2. Jailbreak je tu snad od toho, aby se lidé bavili, poznávali nové lidi a užili si hru. Tak tedy nechápu, proč to Monny prostě nemohl řešit tak, že by ho zabil za porušování pravidel při pp, i když ho mimochodem Tendyho střílení nijak neohrožovalo. + Ještě před tím, než si Monny vybral pp proti Tendymu, tak jsem hrál sfs proti němu já a chvíli jsem si střílel do země, protože jsem měl buglé náboje a poté jsem se otočil na Tendyho a řekl mu, ať mi tu furt ne "treštolkuje" a dostal jsem kill. Takže buď Tendy bude mít unban/skrácení banu a nebo si o ten ban požádám také.

Děkuji za pozornost.

No a ještě si myslím, že zde nějákou roli hrál rasismus, protože Tendy je maďarský poustevník :DD <- Toto neberte vážně, přišlo mi to vtipné, díky.

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 15:19

Reakce na post uživatele Dr. Narbe ✠ ze dne pátek 1. leden 2021 14:34

Zdravíčko, příjde mi zcela nerelevantní aby Tendy dostával uban vzhledem k tomu že je to člověk který tvrdí cituji ,,Minfas dělá pravidla napíču a která jsou broken" přičemž sám řekl že si nebude číst pravidla co jsou "broken" tudíž neznalost pravidel ho neomlouvá. Děkuji

Máš tiež pravdu že som povedal že si nebudem čítať pravidla čo su BROKEN to už na servery povedalo už veľa ľudí (nebudem konkretizovať) ale nepovedal som že minfas robí na piču pravidla povedal som že " Minfas urobil BROKEN pravidla" to je podla mna dosť veľký rozdiel a hlavne nerozumiem prečo sa vyjadruješ k veci pri ktorej si ani nebol na serveru. A ešte k tomu neviem kde v pravidlách je napísane o tom že v shot for shot je plný zásobník :D tu ide presne o tu situaciu nie o pravidla pravidla cca viem predsa mam na servery cca 200 hodín tak z praxe sa tiež niečo naučíš keď ťa niekto upozorní :D Všetko odomňa

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 16:01

Čau,
                                                              koukal jsem zpětně na demo (které si všichni mohou stáhnout zde). Ještě před tím než si tě Monny vybral na duel v S4S, začal jsi do něj střílet, už to se dá považovat za kažení posledního přání. Dvě CTčka před tebou chybu s plným zásobníkem pochopili. Když jsi dostal zbraň tak jsi hned začal střílet, to nevadí, Monny ti vysvětlil že to je chyba a ty jsi ani nechápal že máš hrát S4S. Ban by mohl být kratší a nebo klidně i delší vzhledem k tomu kolik CT banů jsi v minulosti dostal. To je vše k tvému banu, není co řešit a zkracovat nebo rušit ho nehodlám.

Do aktivity moderátorů ti nic není. Nechápu co je tvým cílem. Mám vyházet moderátory a sobě odebrat práva ať na serveru vznikne anarchie? To by se ti nepodařilo protože nikdo z moderátorů tě fakt nemá v oblibě a i na serveru na tvé chování není nikdo zvědavý. Měl by jsi si uvědomit jak se máš chovat a můžeš být rád že na serveru zatím hraješ. Další problémy s tebou budeme řešit jinak. Vem trest který jsi dostal, třeba v tom je víc než jen důvod "Kažení PP", nebo se na to vykašli a jdi si hrát třeba fortnite.

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 17:02

Reakce na post uživatele Minfas ze dne pátek 1. leden 2021 16:01

Čau,
                                                                      koukal jsem zpětně na demo (které si všichni mohou stáhnout zde). Ještě před tím než si tě Monny vybral na duel v S4S, začal jsi do něj střílet, už to se dá považovat za kažení posledního přání. Dvě CTčka před tebou chybu s plným zásobníkem pochopili. Když jsi dostal zbraň tak jsi hned začal střílet, to nevadí, Monny ti vysvětlil že to je chyba a ty jsi ani nechápal že máš hrát S4S. Ban by mohl být kratší a nebo klidně i delší vzhledem k tomu kolik CT banů jsi v minulosti dostal. To je vše k tvému banu, není co řešit a zkracovat nebo rušit ho nehodlám.

Do aktivity moderátorů ti nic není. Nechápu co je tvým cílem. Mám vyházet moderátory a sobě odebrat práva ať na serveru vznikne anarchie? To by se ti nepodařilo protože nikdo z moderátorů tě fakt nemá v oblibě a i na serveru na tvé chování není nikdo zvědavý. Měl by jsi si uvědomit jak se máš chovat a můžeš být rád že na serveru zatím hraješ. Další problémy s tebou budeme řešit jinak. Vem trest který jsi dostal, třeba v tom je víc než jen důvod "Kažení PP", nebo se na to vykašli a jdi si hrát třeba fortnite.

xDDDDD profesionálny admin LULW

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 17:15

Posledná vec čo chcem povedať v ramci tejto veci je to, že ako zbytočný človek musíš byť a strašne pussy človek ( tento komentár je len pre Monnyho) že ani nepovieš vlastný nazor na vec a to že ako si sa zachoval to je už 2. vec nech posúdia hrači :D Mať permisie a zneuživať ich je 1. vec ale davať ban kamarátom je už že mega falošne a úbohe . THAT´S ALL

Re: Monny je borec :D 01 Jan 2021 17:49

Reakce na post uživatele Tendy ze dne pátek 1. leden 2021 17:15

Posledná vec čo chcem povedať v ramci tejto veci je to, že ako zbytočný človek musíš byť a strašne pussy človek ( tento komentár je len pre Monnyho) že ani nepovieš vlastný nazor na vec a to že ako si sa zachoval to je už 2. vec nech posúdia hrači :D Mať permisie a zneuživať ich je 1. vec ale davať ban kamarátom je už že mega falošne a úbohe . THAT´S ALL

ale davať ban kamarátom je už že mega falošne a úbohe . THAT´S ALL

Pokud by nedával ban kamarádům, tak nemá v týmu co dělat, takže tenhle argument je úplně mimo. Téma se schyluje k urážkám a proto zasahuju a zamykám téma. Pověřené osoby si jej mohou odemknout pokud k tomu budou chtít něco dodat.

Jak psal Minfas, i já se připojuju k tomu, že pokud se nehodláš chovat dle pravidel a to včetně urážek nebo shazování vedení či moderátorů serveru, trest se tě dotkne i zde na webu, především ale za vulgární chování a vyvolávání hádek.

Co se týká serveru jsi v rukách Minfase a moderátorů. 

• Avatar Škoop3k,
                                                                                                  #