Co je to LEXTEN JailBreak? 20 Mar 2020 15:36

JailBreak je roleplay mód hraný na speciálních mapách kde se nachází dva týmy - vězni a dozorci. Na mapě se nachází i hry, někdy také nazývané atrakce. Na začátku každého kola se dozorci spawnují ve zbrojnici a vězni v celách. Pokud jsi nový měl by jsi se vždy připojovat k vězňům, tvé chyby nebudou mít dopad na průběh hry a ostatní hráče. Jeden z dozorců který napíše chvíli po startu kola /w se stane wardenem. Warden je dozorce který rozdává všem rozkazy a řídí hru. Ostatní dozorci mají za úkol na wardena dohlížet a sledovat průběh hry. Jako vězeň můžeš dozorce poslouchat a plnit to co chce warden nebo odolávat, jinak řečeno rebelovat. Rebel je jedinec, který se bouří a odolává autoritě. Dozorci jsou schopni takového vězně zabít.

Cílem každého vězně mohou být jen dvě věci - vyhrát kolo nebo získat poslední přání. Kolo lze za vězně vyhrát jediným způsobem a to zabitím všech dozorců. K zabití dozorců můžeš využít zbraně schované po mapě nebo tajné cesty a šachty které ti toto usnadní.
Poslední přání pak získáš tak, že budeš poslední vězeň naživu, pozor ale, nesmíš být označen jako rebel (červeně). Jak warden bude připraven dát svému poslednímu vězni poslední přání aktivuje ho příkazem /pp. Stejným příkazem si pak vybereš co chceš. Na výběr je například Volný den (pro sebe nebo i pro ostatní vězně) na další kolo. To znamená že nemusí poslouchat wardena.  Nebo třeba jednu z her proti dozorcům. Ale nemůžeš si vybrat všechno, proto podle počtu online hráčů na serveru se ti v menu ukazuje kolik věcí si maximálně můžeš vybrat.

V poslední řadě cílem všech dozorců je přežít tak, aby zůstal jen jeden vězeň který není rebel. Podle toho kolik dozorce zabije vězňů tak získává CT Body, ty se mu přičtou na konci každého kola, pokud dozorce přežije celé kolo. Když je zabit dozorce vězněm tak z něj vypadne krabička. Tu když sebereš, tak můžeš získat drahokamy: Rubíny, Safíry a Smaragdy. Smaragdy jsou nejvzácnější a naopak Safíry zase nejčastější. Tyto drahokamy pak můžeš vyměnit na černém trhu (/market) za různé věci.

Náš JailBreak skrývá spoustu dalších vymožeností, nejlepší bude když se přijdeš přesvědčit sám.

 

Naposledy upravil: Minfas, 07.04.2020 14:02

          • Avatar Hiting,