Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

zrušení trvalého Banu

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu zrušení trvalého Banu

zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 16:39

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestly je možnost zrušení trvalého banu.

Ban byl udělen díky aim botu (27.07.2020) YT : NARTYN CZ (smurf)

doba uběhla a já si uvědomil že cheating byla sračka mam ban na 2 účtech na hlavnim kde jsem nepoužíval cheaty a na smurfu kde jsem cheaty používal,

chápu pokud ban nepudujde zrušit a uvědomuju si že cheating je špatný

Hezký den, Nartyn 

Re: zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 20:00

Možná když uděláš hezkou prezentaci o tom proč je cheatování špatné tak se třeba slitují :D

Re: zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 20:22

Reakce na post uživatele EnesisCZ ze dne úterý 12. leden 2021 20:00

Možná když uděláš hezkou prezentaci o tom proč je cheatování špatné tak se třeba slitují :D

A ty jsi nějaký moderátor?

Ale hele : 

1. je to nefer vuči normálním hráčům

2. radost z výhry není z opravdové výhry 

3. dostaneš ban 

4. lidi na tebe budou naštvaný

Re: zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 20:26

Né nejsem moderátor ale jak jsi správně napsal je to nefér vůči ostatním hráčům včetně mě. 

Re: zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 20:34

Reakce na post uživatele EnesisCZ ze dne úterý 12. leden 2021 20:26

Né nejsem moderátor ale jak jsi správně napsal je to nefér vůči ostatním hráčům včetně mě. 

Ale i ta ksi myslim že to není dost pro A-team

Re: zrušení trvalého Banu 12 Jan 2021 20:51

?‍♂️

Re: zrušení trvalého Banu 14 Jan 2021 02:44

Ahoj,
                                                              jak jsi sám napsal, cheatování je špatný. V tomto případě nebudeme dělat vyjímku, na serveru takové lidi nechceme.
                                                              Díky za pochopení.

#