Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Report

Hlavní strana Stížnosti Report

Report 20 Jan 2021 11:28

Dobrý den. Chtěl bych se vyjádřit k tomu jak se Narbe a další lidé jako FuckingCrazy, tomCZek, To Nejde chovají ke mně :))) 

Něják bych to neřešil, kdyby to nezasahovalo do hry. Dneska mi pan Narbe dával pičoviny jako: když vydržíš v Death Crate 2 minuty, tak máš pp (přitom zbývala 1 minuta do konce kola), nebo mi dal dokonce úmuslný freekill a odůvodnil ho tak, že tam stál rebel (to chápu) a že jsme se neměli hýbat, takže nechápu proč nezabil i ostatních 7 týpků. No a to, že mi děti jako FuckingCrazy, tomCZek, To Nejde říkají lidem: umři na raka, zabí se, jsi píča neschopná atd. ani nemá cenu řešit. I přesto, že všichni 4 dohromady mají nahráno tak maximálně 80 hodin na serveru a poučují mnohem skušenější hráče. (a samozřejmě pláčou, když je někdo právem zabije)

Pěkný den přeju

Re: Report 20 Jan 2021 12:36

Ahoj

Koukal jsem na demo a Death Crate ti dal v čase 7:10 to že ti to dal na 2 minuty je divné ale asi měl své důvody... Freekill rozhodně nebyl úmyslný. Rebel stál asi v šesti lidech a Warden začal střílet do skupinky ,což je také blbost. Každopádně to byl fk - ostatní Tčka zůstali naživu.

Dr. Narbe si další kolo /fk napsal...

Co se týče nadávek ,tak jste byli upozorněni (bylo to vzájemné a dá se to řešit i jinak).

#