Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Stížnost na Monny

Hlavní strana Stížnosti Stížnost na Monny

Stížnost na Monny 31 Jan 2021 12:30

Nazdárek chtěl by nahlásit Monny ho za to jak se chová na serveru davá mi zbytečné, bezdůvodné bany na sverver za každou p**ovinu, mýsto toho aby mi dal ban na CT. Když je pár lidí na serveru večer tak občas trollí na serveru, což by asi neměl dělat moderátor nikdo ho na serveru nemusí takže bych byl rád Minfasi kdyby si mu zrušil mod nebo sním nějak promluvím, každej ho tam má plné zuby jak je namyšlenej z**d.

Re: Stížnost na Monny 31 Jan 2021 12:31

Nazdar, a eště jedna věc ty bany na server za každou pí**inu dal mi už tak 7 krát.

Re: Stížnost na Monny 31 Jan 2021 12:33

nauč se gramatiku a potom piš stížnost :)

Re: Stížnost na Monny 31 Jan 2021 12:45

Nuže Ahoj.

Pro začátek bych rád zmínil že jsem u dané situace byl.

Ban byl na 30 nebo 60minut za to že jsi neodpověděl přibližně 30s na Monnyho otázku k FK který jsi udělil a to nebyla jediná věc co se stala.

Následné porušení CT pravidel : CT v Atrakci, FK, Neuposlechnutí Wardena a další které si bohužél v momentální chvíli nevybavím.

Každopádně, poté co jsi udělil FK Monny se to snažil řešit v klidu i přes to že tě několikrát napomenul že nemáš být v atrakci a ty jsi se k němu choval zcela arogantně, po následném zmíněném FK ses neobtěžoval odpověděť a byl ti udělen BAN který jsem ti chtěl udělit já sám ale Monny si to převzal.

Tímto bych věc považoval za vyřešenou :)

Přeji příjemný zbytek dne.

Re: Stížnost na Monny 31 Jan 2021 13:37

Zdravím,

jako první věc chci napsat, že vím, že nejsem dokonalej. Vím, že jsem z celého A-Teamu nejvíce toxic a hodně lidí s tím bude souhlasit. Je to prostě moje vlastnost, ale také jí umím trochu ovládat. Ale i přes to, aspoň trochu umím češtinu, vím, že tady bude taky nějaká chybka, kterou Narbe bude chtít najít, ale napsat "mýsto" jako ty, to nedokáže ani Narbe. Netuším, jestli si to po sobě četl, ale jestli chceš někdy na někoho podat stížnost nebo si podat někam přihlášku, tak je dobré si to aspoň jednou přečíst. Vím, že tohle není nic na čem by ti tolik záleželo, ale je to takový cvičení do budoucna.

Avšak, abych se dostal k banům, všechny bany, které jsem ti dal, mají svůj důvod. Jak už psal pan Narbe porušoval si opakovaně nějaké pravidla.

Když jsem ti napsal nějakou otázku ohledně fk, nebo něco okolo toho, tak si mě prostě ignoroval, poté jsem se tě zeptal normálně ve voice chatu a ty zase nic. Jistě nemusíš odpovídat na otázku typu: "Ahoj, jak se máš?", ale na otázku ohledně FK by si měl odpovědět. Když se někoho na serveru zeptám na otázku ohledně FK, tak mi odpoví, řeknu mu co udělal špatně nebo mu řeknu, že je vše v pořádku. Ale jako ignorovat a občas, jen občas odpovědět tak moc arogantně, to je fakt nechutný.

Přiznávám, že dneska mi ujely nervy. Když jsme hráli death crate na mapě spy vs spy, tak si nemluvil do hry. Stál jsem spolu s 2 Téčkami, a nevěděli jsme co se děje. Po chvíli si řekl: "Máte volnost pohybu. Halo" nic víc a spustil si to. Poté jsem ti řekl, že si mohl říct na kolik lidí hrajeme nebo vysvětlit atrakci. Ty si arogantně odpověděl, že si to říkal a já jsem si stál za tím, že si nemluvil. Jen ta arogance mě tolik naštvala, že jsem se šel podívat na demo, jestli si mluvil. Na demu si nemluvil, takže jsem se naštval a dal jsem ti ban za lhaní. Ale jako přiznávám tohle byl debilní důvod na ban. Ale zase na druhou stranu, ti tam někdo v pozadí mluvil, opět jsem ti to řekl, ale jako klasicky si odpověděl větou: "No a co?"

Toto je můj názor na toto téma, omlouvám se ti za dnešní ban, ten tam úplně nemusel padnout, ale pokud chceš tak si s Minfasem o mně promluvím, jestli bude potřebovat.

Děkuji za přečtení, a přeji hezký den.

Naposledy upravil: Monny, 01.02.2021 21:51

Re: Stížnost na Monny 01 Feb 2021 21:37

Reakce na post uživatele Monny ze dne neděle 31. leden 2021 13:37

Zdravím,

jako první věc chci napsat, že vím, že nejsem dokonalej. Vím, že jsem z celého A-Teamu nejvíce toxic a hodně lidí s tím bude souhlasit. Je to prostě moje vlastnost, ale také jí umím trochu ovládat. Ale i přes to, aspoň trochu umím češtinu, vím, že tady bude taky nějaká chybka, kterou Narbe bude chtít najít, ale napsat "mýsto" jako ty, to nedokáže ani Narbe. Netuším, jestli si to po sobě četl, ale jestli chceš někdy na někoho podat stížnost nebo si podat někam přihlášku, tak je dobré si to aspoň jednou přečíst. Vím, že tohle není nic na čem by ti tolik záleželo, ale je to takový cvičení do budoucna.

Avšak, abych se dostal k banům, všechny bany, které jsem ti dal, mají svůj důvod. Jak už psal pan Narbe porušoval si opakovaně nějaké pravidla.

Když jsem ti napsal nějakou otázku ohledně fk, nebo něco okolo toho, tak si mě prostě ignoroval, poté jsem se tě zeptal normálně ve voice chatu a ty zase nic. Jistě nemusíš odpovídat na otázku typu: "Ahoj, jak se máš?", ale na otázku ohledně FK by si měl odpovědět. Když se někoho na serveru zeptám na otázku ohledně FK, tak mi odpoví, řeknu mu co udělal špatně nebo mu řeknu, že je vše v pořádku. Ale jako ignorovat a občas, jen občas odpovědět tak moc arogantně, to je fakt nechutný.

Přiznávám, že dneska mi ujely nervy. Když jsme hráli death crate na mapě spy vs spy, tak si nemluvil do hry. Stál jsem spolu s 2 Téčkami, a nevěděli jsme co se děje. Po chvíli si řekl: "Máte volnost pohybu. Halo" nic víc a spustil si to. Poté jsem ti řekl, že si mohl říct na kolik lidí hrajeme nebo vysvětlit atrakci. Ty si arogantně odpověděl, že si to říkal a já jsem si stál za tím, že si nemluvil. Jen ta arogance mě tolik naštvala, že jsem se šel podívat na demo, jestli si mluvil. Na demu si nemluvil, takže jsem se naštval a dal jsem ti ban za lhaní. Ale jako přiznávám tohle byl debilní důvod na ban. Ale zase na druhou stranu, ti tam někdo v pozadí mluvil, opět jsem ti to řekl, ale jako klasicky si odpověděl větou: "No a co?"

Toto je můj názor na toto téma, omlouvám se ti za dnešní ban, ten tam úplně nemusel podnout, ale pokud chceš tak si s Minfasem o mně promluvím, jestli bude potřebovat.

Děkuji za přečtení, a přeji hezký den.

Naposledy upravil: Monny, 31.01.2021 13:58

Netuším, jestli *si* -> má tam být *jsi*, protože tím poukazuješ na osobu, nebo tak něják to tam bylo...

heštek mím baj Agraelus: "aaaa ty čů*áku" se k tomu asi nejlépe hodí :)

K situaci se vyjádřím tak, že za tu dobu co Monnyho znám, tak mám čas od času chuť ho vypleskat, ale není to neschopný admin (možná jen neschopný člověk) a pravidla zná velmi dobře. A arogantně se snad ani nechová. Možná jen dává bany za úplné hovadiny, ale to už záleží jen na tom, jak se k němu chováš. Omlouvám se za chyby, ale nemám čas si to po sobě číst, protože už mi končí večerka a musím jít spát.

Pěkný den přeju.

Re: Stížnost na Monny 01 Feb 2021 22:15

Ty si ešte veľa ľudí asi nevypleskal keď máš večierku :D

Naposledy upravil: Kuláš, 01.02.2021 22:32

Re: Stížnost na Monny 01 Feb 2021 23:12

Tahle stížnost se už vymyká kontrole.

#