Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Banán na serveru "iksde"

Hlavní strana Stížnosti Banán na serveru "iksde"

Banán na serveru "iksde" 11 Feb 2021 15:30

Zdravím :) Dnes jsem dostal ban od DR.Narbeho s důvodem: co já vím, asi mu přišlo, že se k němu chovám arogantně.

Všechno to začlo tím, že jsem dal "fk" hráči Už nevím kdo, tak jsme to s DenKunDou vyřešili tak, že jsem si napsal fk a pohodka. Pak se na server připojil Narbe a pronesl legendární větu: "Jelikož se Silvrem se tu už řešilo několik problému (ani jeden) tak bych to vyřešil BANEM NA SERVER. Takže bych chtěl poprosit Minfase buď aby mi ten ban zrušil, (protože ban byl udělen dle mého UPLNĚ ZBYTEČNĚ + mi ani neřekl za co ten ban vlastně je) a nebo aby Narbe odešel z A-Teamu, protože teď upřímně lituju toho, že jsem si kdy dělal prdel z toho, že Timo, SuperHero(či jak se jmenoval), Banánek, Monny jsou stupidní A-Team. Protože Narbe je teprve totální tragéd. 

A pro tebe Narbe bych chtěl říct, že k tobě od té doby co jsi admin jsem se nechoval nijak arogantně nebo tak nějak, k ostatním členům A-Teamu už vůbec ne a k Monnymu se tak chovám jen proto, že "jsme si na to zvykli, že si prostě nadáváme :)" 

Pěkný den přeje: S1LVER <3

Kdyby se někdo z těch starších a zkušenějších adminů chtěl podívat na demo, tak to byla mapa jb_obama, čas 11.2 cca 15:10 

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 17:20

Zdravím

Tak jsem se koukal na to demo, jak jsi sám navrhoval a dělal jsem si při tom takové malé poznámky. No usouděte sami :

Jen tak chození do zbrojky (všichni vězni nebyli rebelové, ani se ve zbrojce žádný rebel nenacházel), Freekill + ignorace zabitého vězně, střílení awpčkem bez míření do skupinky vězňů (na rebela), nevěnování se vězňům (ve funkci wardena)  = huntil ,když měl 2 ctčka, které stáli a čekali co se bude dít, random výstřely, střílení do jiných ctček, + "lhaní" / sdělování okolností, které nebyly tak, jak je on sám řekl - módovi...

Toto jsou takové mé postřehy, když budete chtít, tak se na demo můžete kouknout taky: https://lexten.cz/dema.

+ Co se týče tvého chování. Měl by jsi s tím něco dělat, protože jak jsi můžeš všimnout, tak to nikomu není příjemné... (můj osobní názor)

Přeji pěkný den, Škoop3k.

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 17:33

Ban jsem dostal za AROGANCI co jsem tak od Narbeho pochopil, takže mi řekni, kdy jsem v posledním měsíci říkal: ježiš Narbe je kkt, tvl ten Škopek je neschopnej mod, ten A-Team to jsou klauni atd... ? 

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 17:39

Reagoval jsem na to demo. Narbe měl ten ban jinak pojmenovat, jako např.: "Opakované porušování pravidel" nebo něco takového.

Každopádně si počkej na jeho vyjádření, tam ti to třeba objasní.

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 17:43

Nevím jestli bych se zrovna já měl k tomu vyjadřovat ale za 1) arogance je něco jiného než nadávat

2) silvere všichni tě známe, v tu chvíli jsem na serveru nebyl ale jak tě znám tak věřím škopkovi i narbovi že ti dali ban úmyslem

3) hrál jsem dnes s tebou v podstatě celý den, a nebylo by to poprvé co někomu dáš fk nebo střílíš awpéčkem do vězňů či někoho urážíš, myslím si že kdyby si někdo koukal na demo tak by jsi ban dostal na dýl a že můžes být rád za 1den

to je můj názor na ban 

Váš milovaný Cr4zy <3

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 18:21

Napíšu to narychlo.

Ban si obdržel za aroganci což jsem pochopil podle toho co říkal DenKunda a za opakované porušování pravidel :).

Přeji příjemný večer.

Naposledy upravil: Dr. Narbe ✠, 11.02.2021 18:22

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 18:57

Zdravíčko, teď jsem se koukal na demo asi 30 minut, pečlivě jsem sledoval jednotlivé kroky Silvera, a podle toho co jsem si zapsal a zapamatoval, tak se musím postavit na stranu Silvera.

Jediný co mě tak trochu štvalo, je to, že Silver ignoroval fk, který dal hráči "Už nevím kdo", ale zase na druhou stranu, slyšel od člověka, který neustále řve jako malé děcko, neumí moc pravidla a chová se, tak jak se chová, že mu někdo dal fk, je takové diskutabilní. Třeba ani já bych to nebral vážně. A ještě jedna věc, když přišel Denkunda, tak si se Silverem normálně popovídal, a Silver si následující kolo dal /fk.

Co se týče porušování pravidel, pokud nejsem totálně slepá píča, tak porušil maximálně to, že si bhopnul přes 1. stupínek easy climbu. Ale tak kdo si jednou neskočil přes atrakci, že?

A ještě na mapě obama je na jedné střeše scoutka, netuším jestli se to bere jako secret (já bych si tipnul, že jo) tak tam byl Silver asi +- 10 sekund. Takže za tohle bych mu jen řekl, ať tam neleze, že je to secret.

Takže za mě, totálně nechápu za co dostal ban, maximálně to vidím na takových 10 kol do CTček. Protože pokud by se banovalo takhle, tak bych měl na Get Rektovi minimálně perma ban :)

Omlouvám se za si/jsi, netuším kam, co mám jebnout. Distanční výuka dělá divy.

Přeji hezký večeř a přijďte zas :)

Re: Banán na serveru 11 Feb 2021 19:08

Díky tomu jak na mě působila celá situace a po dohodě s Monnym jsme ban zrušili.

• Avatar S1LVER,
                                                                          • Avatar Škoop3k,
                                                                          #