Nábor na moderátora :3 17 Feb 2021 20:47

Takže ahoj

Na JB mám nahraných 300+ hodin

200 na aktualním účtě a 100 na druhým, vetšinu hodin na celým csgo mam jen na JB, jailbreak hraju v podstatě celý den.

LEXTEN je pro mě jako rodina protože tam jsou lidi se kterýma se bavím hodně, takže mi na LEXTENu záleží

Důvod proč bych chtěl být moderátor: na jailbreaku jsem denně průměrně  od 8:00 do 16:00, tudiž jsem na serveru skoro celý den a mám přehled o všem co se na serveru děje

Pravidla znám skvěle, ovšem někdy taky udělkám chybu, a když tu chybu udělám tak se kouknu do pravidel a tu chybu už neudělám

S 90% lidma na LEXTENU vycházím a nemám problémy, kdo mě zná, tak ví že když sám nic neudělá tak jsem pohodovej člověk <3

Někdy jsem vulgární, ovšem jsem vulgární ve chvíli, když někdo neumí pravidla, a nenechá si poradit

Na serveru se orientuju dobře a troufnu si říct že všechny mapy atd znám (ano vím že to nebylo tak myšleno)

O mě: je mi 14 let (za měsíc mi bude 15) ovšem myslím si že se počítá hlavně mentální věk

Jmenuji se Adam

Jsem hráč her, ale když není karanténa, tak se věnuji kuželkám, a ping-pongu 

Bany: na minulém učtu jsem měl asi 3 ct bany, s tím že jsem je měl když jsem začínal a pořádně jsem neznal pravidla

Aktualní účet: tady mám 1 ct ban a to z důvodu že jsem omylem vlezl do secretu, bez toho abych věděl že tam je

VAC BAN: Nikdy jsem neměl

Ostatní: mikrofón mám funkční

Na discordu jsem aktivní každý den

Na hlavních stránkách taky

---------------------------------

Kdybych na něco zapomněl tak se omlouvám ale neboj se zeptat, odpovím ti hned, pokud to nebude ve 3:00 ráno :D

To je vše 

Přeji hezký zbytek dne Cr4zy <3

Naposledy upravil Monny 27.02 2021 19:20