Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nespokojenost s A-Teamem

Hlavní strana Stížnosti Nespokojenost s A-Teamem

Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 20:01

Ahoj, po konzultaci s několika lidma, co se na serveru vyznají, a jsou aktivní, jsme se rozhodli následovně.

Nevyhovuje nám aktivita s A-Teamem (hlavně s těmito lidma)

Lukáš-Lukás na serveru nehraje skoro vůbec, nevím jestli to je kvůli interenetu, ale po tom co se připojil na server, tak úplně zapomněl na základní příkazy.

K tomu mě vede jedna věc co mi říkal traxen, s tím že dal zákaz stát, skákat a zabil někoho kdo porušoval zákazy, a Lukáš mu vyhrožoval ct banem, za to že prej údajně dal FK (jde mi o to že skoro nehraje na serveru, neviděl jsem ho tak 1 měsíc)

Dr.Narbe- Pan Narbe dal nábor jen ze srandy, dostal moda, a od tý doby absolutně nehraje na serveru (u toho nemám co za příklad, kromě toho že prostě jsme se ho ptali proč nehraje na serveru a odpovědel nám tim, že ho lexten vůbec nebaví a že nemá důvod proč to hrát)

DenKunDa- Den je takový specialní příklad (Den je v podstatě novej, a na serveru má 115hodin +- a na to že je moderátor, tak nezná pořádně pravidla. Není ani tolik aktivní a někdy je dost toxic na to že je moderátor, dnes se připojil na server a já ho poprosil jestli by se mohl kouknout na demo a on mi řekl do slova, že se na demo nechce koukat a že mám říct jinému moderátorovi( myslím že by měla být povinost kouknout se na demo aby se mohl starat o server) 2 kola po tom co se stalo tohle  kde den utekl ventou a já měl povoleno huntit, slyšel jsem že někdo kuchá ventou u laseru, tak jsem tam šel a on mě zabil, po tom co mě zabil mi řekl že absolutně nechápe proč jsem tam šel, když jsem ho neviděl zdrhnout a že huntit můžu jen když někoho vidím zdrhnout)  což je bullshit

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

chápu že někdo je na vysoký nebo střední škole, ale to že se na server nedokáže  ani jednou připojit a je mu to u pr*ele tak mi to přijde, jakože proč by měl být mod když se o to nestará.

Dám příklad Minfase, MInfas se o celej server stará a přidává nový věci atd, věnuje se i muzice, a dokáže být na serveru každý den minimálně tak hodinu

Nebo Škopkem s Monnym, oba dva jsou na škole a oba dva jsou na serveru aktivní, tak proč ostatní ne

Obdivuju tyhle 3 a cením že se snažíte <3

Tak proč by se oni nemohli aspoň 2x do týdne připojit na server

na LEXTENU je teď hodně nových hráču a malých dětí, tak server potřebuje aktivní A-Team

To je náš názor tak doufám že se to nějak vyřeší <3

Naposledy upravil ᶦᵐ✞₣4₭1₦₵Ɽ4ⱫɎ 27.02 2021 20:46

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 20:23

Je to pravda a suhlasím viem sam z vlastnéj skúsenosti aké to je mať málo času ale aj ten malý čas sa dá využiť na veci ktoré su potrebné (tým nechcem povedať že lexten je dosť podstatna vec v živote) ale keď že viem že MInfas nedáva len tak ľudom moda a tý ktorý ho majú by si to mali vážiť a pomáhať serveru ako napísali v prihláške, vyhovárať sa na zbytočnosti typu nechce sa mi alebo že to nieje moja vec je dosť zbytočné , chcem tým povedať nie aby sa vyhodili týto hráči z A-Teamu ale to aby sa chlapci uvedomili a začali chodiť aspoň niekedy na server sami viete že 2-krát na Lextene nie je malo , podľa mňa Monny a Škoop3k robia skvelú pracu (čudujem sa že som to napísal LULW) a za to hoši vám chcem poďakovať že sa skvele staráte o server Monny a Škoop3k BIG UP , Ale DenKUNDA , Lukáš, Narbe a Timotej prosím zamyslite sa minimálne 8 ľudí suhlasilo s Crazym ( a to je čo povedať xD) že nechodíte často - Chápem keby to boli vážné zdravotné problemy alebo problémy doma ale z lenivosti to už nechápem. 

Ďakujem za pozornosť xD

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 20:30

Nemohu nesouhlasit a protoze je to pravda tak by mohlo byt dobre se o tom bavit. A je docela škoda že nejaci lide kteři si zaslouži moda tak to A team totalně od ignoruje např Crazy je mega aktivni a zna pravidla a na odpověd od A teamu čeka už 20dnu. :(  

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 20:33

popravdě chci jen říct že je to pravda. lukáše jsem viděl tak dvakrát na serveru a to tu mám skoro 300h... 

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:15

Byl bych rád kdyby jsi k těmto věcem doložil nějaký důkaz, protože nemůžu popřít to, že jsi si to vymyslel. Já po moderátorech nevyžaduji nějaký nahraný čas za určité období, ikdyž bych mohl. Jak si myslíš že bych tohle měl řešil? Když zmíněným lidem odeberu práva, situace na serveru bude několikanásobně horší. Já pevně věřím, že lidi kteří jsou moderátoři tak tam nejsou jen tak - to by přece úplně ztrácelo význam, ne?

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:22

Právě o to jde, aktivitu ti nemůžu dát důkaz ale na dena jak mě poučil a nechtěl koukat na demo, tak ti můžu max poslat link na demo plus prostě lidi který to slyšeli a byly tam, a přesně jak jsi řekl že doufáš že lidi v A-teamu tam nejsou jen tak, tak přesně který jsem označil nebo napsal, tak ty si myslím že by tam neměli být protože nejsou vůbec aktivní a serveru nepomáhají

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:24

Mno, nuže moje neaktivita je odůvodněna mím zdravotním stavem který je v momentální situaci poměrně nepříjemný, další z důvodů proč na Lexten nechodím je ten že lidé jako například Crazy mají tendence mi doslova nařizovat co mám dělat, skákt mi do řeči, nebo na mě 10x zavolat aby dostali mou pozornost i přez to že se snažím pracovat, a v takovou to situaci musí být pochopitelné že člověk bude zcela znechucen něco řešit a (těď to musím napsat tak jak to napíšu, omlouvám se) jebat se s bandou lobotomů co zaspamujou call admin kvůli píčovině a následně nenechají moda ani dělat jeho vlastní práci. 

Tímto děkuji za pozornost a s přáním hezkého večera, pac a pusu posílá Narberíno.

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:28

Již jsem zmiňoval, Narba jsem na LEXTENU viděl tak před měsícem a 2 měsíce se vymlouvá na zdravotní stav, myslím si že je nesmysl se 2 měsíce vymlouvat na stav, ano může tomu tak být, ale když tu byl před měsícem tak byl úplně v pohodě

k tomu jak říka že skáču do řeči a 10x na něj mluvím

To není pravda :D myslím si že semnou bude souhlasit drtivá většina lidí, počkáme na vyjádření ostatních

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:36

Nuže pověnuji zde panu Crazymu eště pár slov/řádků.

Doporučuji aby si pan Crazy četl discord kde se snažím nějak pomoc aspoň na Discordu, na zdravotní stav se nevymlouvám a už vůbec to nejsou 2 měsíce, moje poslední aktivita/řešení nějakého Calladminu byla cca před týdnem kdy tam pan Crazy nebyl (díky bohu) doporučuji aby si pan Crazy uvědomil že svět se netočí jen kolem něj a že když se někdo nevyskytuje na serveru v jeho přítomnosti neznamená že tam není vůbec, tímto bych ukončil svou odpověď :) 

Přeji krásný zbytek večerena pane Crazy.

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:39

ajo vlastně byl jsi tady když jsi dával ban silverovi :D

uvědom si jak se chováš

jedinej kdo by se tady měl zamyslet jsi ty <3

#