Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nespokojenost s A-Teamem

Hlavní strana Stížnosti Nespokojenost s A-Teamem

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:43

Milačku Narbe mnoho lidi nevi ze jsi řikal že z prdele daš přihlašku na moda hodně lidi by to klidne potvrdilo pokud o tom co jsi řekl sam neviš a nemame žadne dukazy že jsi nemocny a navic jsi nemocny 2měsice?!A pokud tomu je pravda tak prave nekomentuješ toto. A nevim proč jsi se po pul roce joinul na Lexten a z niceho nic dal přihlašku na moda a navic jsi se tam pak neoběvil zase 2 měsice. A pokud nemužes byt schopnej mod tak mužes opustit tuto funkci . A že jsi 1řešil něco co podle tebe neni duležite tak podle mě nemusiš nam řikat jaka jsme banda lobotomu. Pozdrav od tveho mileho lobotoma :) muck 

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:43

Neriešme kto komu skáče do reči atd. 

Tu ide o to že ako často vy 3 chodíte na server keď Narbe povedal že je to kvôli zdravotným dôvodom tak to ešte môže byť pravda ale ešte stále sú to 2 modi ktorý sa k tomu ani nevyjadrili, a prosím ťa MInfas jaký dôkaz nebud smiesný ako ti môžme dať dôkaz aktivity to by si mal vedieť ty sám je to tvoj server a ty sa oň máš starať a keď niekto povie že sa mu nechce ísť pozrieť demo tak prečo ma potom moda ? HMMM Myslím že dôkaz je dosť jasný keďže sme sa o tom rozprávali na serveru asi 6 tak asi 6 by si nevymysleli žy nie su aktivný takže tak ... 

Tendy

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:53

Nuže Narbeho jsme na serveru neviděl tak 2 měsíce, a nepamatuju si kdy by na server přišel na /calladmin. Asi hodně lidí neví že jsi nábor dělal ze srandy, a neudelá to nejlepší dojem když přijdeš na server kvuli calladmin a řeknes že tady řešíme hovna. 

Tvůj lobotom 

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 21:59

Chlapci tuto debatu sme začali aby sa niečo vyriešilo a nie na to aby ste si tu nadavali to lobotomu atd , Tak prosím argumntujte a nenadávajte si :D 

Tendy

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 22:07

Reakce na post uživatele Tendy ze dne 27. 2021 21:43

Neriešme kto komu skáče do reči atd. 

Tu ide o to že ako často vy 3 chodíte na server keď Narbe povedal že je to kvôli zdravotným dôvodom tak to ešte môže byť pravda ale ešte stále sú to 2 modi ktorý sa k tomu ani nevyjadrili, a prosím ťa MInfas jaký dôkaz nebud smiesný ako ti môžme dať dôkaz aktivity to by si mal vedieť ty sám je to tvoj server a ty sa oň máš starať a keď niekto povie že sa mu nechce ísť pozrieť demo tak prečo ma potom moda ? HMMM Myslím že dôkaz je dosť jasný keďže sme sa o tom rozprávali na serveru asi 6 tak asi 6 by si nevymysleli žy nie su aktivný takže tak ... 

Tendy

Já moc dobře vím kdo jakou má aktivitu, aktivita každého hráče je zaznamenávána docela detailně. Bavím se tu o 3-6 odstavci co crazy napsal... respektive to co mu moderátoři říkali a jak se chovali

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 22:14

Zdravíčko, jen sem něco hodím na požádání od Crazyho.

https://lexten.cz/download.php?file=/auto0-20210227-172945-1192118289-jb_kwejsi_v5_fix-_CZ_SK__LEXTEN.cz_JAILBREAK__FREE_VIP____stickers_.dem.gz

mělo by to být demo, kde se stala situace s moderátorem DenKunDa.

Pokud toto demo nefunguje, což je na 90% možné, protože jsem mentálně zaostalý a nikdy jsem nikomu demo neposílal, tak to byla mapa kwejsi dnešního dne 27. 2. 2021. Je to ta mapa u které je napsaný čas 17:52.

Zdravím, tady Monny z budoucnosti, ten odkaz funguje jen, když si ho hodíte do nového okna. Napsal to DSC. Díky mu, za to.

Další Monny z budoucnosti, prej ten odkaz nefunguje, takže si to prostě stáhněte z webu, díky moc, za pozornost.

OK, další Monny z budoucnosti, ten odkaz stáhněte přes nové okno, poté extrahujte a pak dejte do složky s názvem csgo, poté jen otevřete přes hru. Doufám, že už nebudu muset do budoucnosti. :)

Tak a k demu(pokud se na to někdo nechce koukat): 4. kolo přišel DenKunDa na server a Crazy mu začal vysvělovat situaci, z předešlé mapy. Na začátku 5. kola mu Crazy řekl, že se může kouknout na demo. DenKunDa mu normálně odpověď, že na dema koukat nechce, což z mého pohledu je trochu divné, přeci je to moderátor, ale budiž. A nakonec v 6. kole se stalo to, že Crazy dostal povolení huntit a slyšel, že někdo rozbil ventu u laserů, tak se tam šel podívat, DenKunDa ho na cestě tam zabil a začal se vyptávat: proč tam Crazy šel, že tam prostě jít nesmí, protože tam nikoho neviděl jít. Poté oba začali argumentovat o této situaci.

Už mě to nebaví sepisovat jako pohádku, takže pokud někdo chce konec, tak se koukněte na demo, nebo mi pošlete skin v hodnotě minimálně 5 eur a dopíšu vám konec :)

Přeji hezký večer všem. Váš nejvíce toxický moderátor Monny <3

Naposledy upravil Monny 27.02 2021 22:38

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 22:33

No dobře trochu se to tu rozjíždí ,ale takto souhlasim s crazym. A pravda je zase to že většina z A-teamu ma buď střední školu, vysokou možná i práci nevim, takže zase nemůžou mít tolik času na zábavu atd. než lidi na základní škole. Takže to chápu ale je pravda že některé módy jsem tam neviděl dost dlouho a nějak ani od nich nepovažaduju aby hráli každý den tak taky to není jejich práce nikdo jim za to neplatí a dělají to jen pro zábavu, ale je pravda že ukázat by se taky mohly (jenom můj názor takže tak)

Re: Nespokojenost s A-Teamem 27 Feb 2021 22:45

sasuke má celkem pravdu. není jejich poviností aby tu byli 24/7... ale zároven by se tu mohly být alespon jednou za měsíc ☺ 

Naposledy upravil doktor smrt 28.02 2021 00:10

Re: Nespokojenost s A-Teamem 28 Feb 2021 04:29

No kedže si aj moje meno beriete do huby tak sa vyjadrím aj ja 

takže tak, nechapem kto ti dal právo tu sudiť ludí z a teamu tebe može byť jedno že čo kto je v a-teame a jak sa tam dostal 

ty mi hovoríš že som neaktívny bla bla bla šak jasne ked si doma sedíš na online vyuke aj tú odjebuješ bo hraješ csko 

ja už narozdiel musím aj z niečoho žiť vieš jak mamka mi už zadarmiko-za umytie nádobí nenavarí neoperie 

dakto chodí aj do roboty a musí z niečoho žiť + skoro mesiac som nemal net ale o tom nic nepoviem sak aj tak ta to nebude trápiť

dalšie čo spomeniem že usudzuješ neaktivitu len na servery dobre nechodím tam lebo mám kopu dalších povinností ktoré ty nemusíš riešiť 

ani si nevieš predstaviť kolko sme sedeli na discorde ked sme tam boli este len ja a timo a vymyslali veci pre vas ktoré potom nejaké minfas aj pridal 

ani nevieš kolko som odsedel aj z minfom na test servery ahaaa ty asi ani nevies ze nieco take je ani o kope dalších vecí nevadí možno zistíš ked sa ti podarí získať moda aj sa da povedať že ti to prajem ale nech rozhodne minfas 

ani nevies kolko ctbanov mutov gagov som vam odpustil koli tomu že som veril v to že si navzajom zo seba robíte piču a hlavne je sranda ale niekedy to bolo az cez limit 

ja si chcem aj zahrať a nie furt len Lukasi lukasi lukasi lukasi pocuvat

mne práva netreba ked tam nehrám a minfas to vie aj som mu písal nech mi ich zobere mna si kludne berte do huby hovorte si co chcete aj tak mi to je jedno ale neberte si do huby dalších členov a-teamu zato že im tam sami robíte peklo 

napr. nikto neni v ct mod sa pripoji je tam sam zabijete ho nieco pojebe lebo da omylný fk a zrazu T voice: fkfkfkfkfkfkfkfkfk + decká hahahahahahahaha noooooooooob. to sa potom hraje dobre ne za to by ste bany davali ale ked ste tam vy pojebete nieco tak prosim napisu si fk nerob nedaj viz. ohrozujuce a neohrozujuce cinnosti x krat som vam to prepacil a vy furt jak hovna ku mne este ze mam trpezlivosť 

dalsia vec ku ktorej sa chcem vyjadrit je tá že neviem pravidlá. 

pravidlá vie aj uplny dement sa naučiť a ked ne naučiť tak si ich otvorí na druhom monitore okne atd. ale zober si das prava nejakemu s prepacenim chujovy vygumovanemu co ich bere doslovne co sa stane potom pobanuje polku ludi co to da omylom nejaky fk atd jak naprogramovany bot 

vam ako hráčom mod nikdy nevyhovie či chceťe alebo nie furt sa medzi sebou hadate jak besne psy namiesto toho aby ste sa bavili na tom JB neviem ci huntíte rank na roleplay zalozenom žánri servera abo co 

poniektoré perly ignorujete novych hracov a ked vam mod povie daco tak to mate u pici ked som povedal ze je novy pri ct trosku strpenia furt rebelia vysledok uz nikdy sa nepripojil 

moj nazor je taky ze ten mod ktorý skáče jak vy pískate by bol asi najideálnejší 

aj ked nemám momentálne čas tak som z jailom určite neskončil a je mi jedno či budem mat práva abo ne ale nejebte prosím vás do inych modov do mna si podripujte berte si ma do huby kludne mne je to jedno 

minfas vie o čom sme sa predvčerom tuším bavili 

a ked som niekoho urazil nejako abo co ked som si picu robil tak ako sorry ale netreba vsetko brat vazne ten na koho to myslím bude vedieť 

tímto chcem odkázať to že hrajte pre zábavu a budete mat tolko modov online že sa s toho poseriete bez toho aby tam nejakého bolo treba 

nechcem nikoho tymto uraziť ani nič ale zamyslite sa kym nejakú taku drámu rozputaťe. 

ked mi práva zoberú tak budiž je mi to fuk aj tak ked budem chcieť tak si zahrám ked budem mať volno dlhšie teraz.

diky dobru noc rano den . peace 

keby niekto nevedel kto som tak lukas nechcelo sa mi premenovať na steame

Naposledy upravil am back your mad 28.02 2021 04:39

• Avatar DSC,
                                                                            • Avatar Dr. Narbe ✠,

Re: Nespokojenost s A-Teamem 28 Feb 2021 09:10

já to řeknu takhle, řeklj is jednu důležitou věc a to je jak jsi řekl že furt slyšíš jen Lukáši, fk, fk, fk atd

Právě o to jde, jde o ot že lexten roste a je tu dost nových lidí a malých dětí, tudiž server potřebuje víc aktivní mody, protože ty děcka neposlechnou normálně nás, akorát začnou nadávat.

Již jsem říkal že ti spadl net, a že chodíš do práce, ty jsi byl 1 z těch 3 u kterých jsem to ještě chápal, ale sem tam můžeš někdy na server a zjistit co je nový atd

to je můj názor

Peace

#