Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nespokojenost s A-Teamem

Hlavní strana Stížnosti Nespokojenost s A-Teamem

Re: Nespokojenost s A-Teamem 28 Feb 2021 13:27

sak to ty mi furt vieskas do micu lukasi lukasi lukasi tak co ?

Re: Nespokojenost s A-Teamem 28 Feb 2021 17:54

Paráda, zase místo toho, abych dopisoval úkoly tu musím číst bullshity, které se tu řeší už od dob, kdy Lexten ještě neměl tolik aktivních hráčů. Můj názor na věc je takový, že když jsem viděl Denovu žádost o moda, tak jsem si jakoby říkal kdo to je, protože jsem ho *NIKDY* neviděl dříve na serveru a z vlastních zkušeností mohu říct, že to je moderátor, který nemá přehled, totálně jebe na jakékoliv problémy na serveru. (a osočuje mě, že jsem arogantní kluk?<- (smutný obličej))

Narbe je taky mod, který si myslí, že pravidla zná, ale pak se připojí na server a vlastně zjistí, že toto asi jakoby není jeho rodná země. + Se mi vysmál, že toho moda dostal on a ne já :) A je to asi ten nejtoxičtější hráč, kterého jsem na serveru potkal ( Crazy ty jsi druhý ;) 

Lukáš ..... Idk na serveru jsem ho dlouho neviděl, prej má nějáký potato internet či co.

Pěkný den přeje: Šifler :)

Re: Nespokojenost s A-Teamem 28 Feb 2021 21:19

chtěl bych to v klidu vyřešit se všema co jsem napsal  a s adminem aby se to nějak vyřešilo, tak prosím odepisujte <3

Re: Nespokojenost s A-Teamem 06 Mar 2021 17:15

Mno je to zajimavy a asi nema smysl se tu nejak moc rozepisovat jelikoz nektery jedinci nechapou ze adminovani/moderovani je volnocasova aktivita a nikdo za to neni placen :D Myslite si ale kdyz je to volnocasova aktivita proc tady nejsi 10hodin denne ? :D Gratuluju jeste nepracujete/nestudujete stredni a casu mate proste mnohem vic nez by jste meli mit :D Ja treba musim uvarit, vydelat penize uklidit vyprat si, venovat se pritelkyni a jeste k tomu maturitni rocnik :D a presto jsem se obcas dokazal treba 5hodin denne hrat na serveru :D ale nahle jsem narazil na problem ze moje graficka karta sla do nebe :D Nebyl jsem tu tak 1-2tydny ? A uz jsem nejhorsi mod ? :D Pritom drive me mel crazy az moc rad :D No kazdopadne nase osobni vztahy resit nebudu me to absolutne nezajima, neni to zadna novinka ze lidi maji vice tvari a ve vhodnou pro ne chvili te klidne bodnou do zad ;) Co se tyce meho nazoru na Stompyho (ze je arogantni dite) za tim si bohuzel budu stat :) Choval se tak, pak se mi i omlouvat v PM :)

No a dalsi vec co nechapu, co ten crazy navrhuje za reseni ? vyhodit neaktivni mody a hledat novy ? treba crazyho k ateamu, to by bylo bajecny, capek ktery casto dela chujoviny, a ktery ma dvoji tvar <3 to by bylo bajecny, rovnou bych vzal tendyho ten by pro zmenu zamutoval celej server a byl by jedinej kdo by mohl mluvit :D Nevim no crazy, kdyz hrotis ze je to spatny tak aspon nabidni reseni :) 

Re: Nespokojenost s A-Teamem 06 Mar 2021 17:33

A tu ta zastavím :D ja som najhorší mod :D

Naposledy upravil am back your mad 06.03 2021 17:34

Re: Nespokojenost s A-Teamem 06 Mar 2021 18:23

Tendyho za moda? :O Proč by ne? :D Je to kvalitní hráč. A nedivím se, že by nejradši polovinu serveru mutnul, protože mě taky nebaví poslouchat random "nové" hráče, kteří řvou do chatu, že jsem jim dal fk, protože byli červení. :) 

Re: Nespokojenost s A-Teamem 07 Mar 2021 17:36

už vidím jak by tendy ´´mnutnul´´ i Minfa KEKW

#