Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Dostal som neprávom mute

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu Dostal som neprávom mute

Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 17:27

Dobrý deň cca pred 10 min som dostal mute na server kvôli tomu že som chcel vysvetliť týpkovi veci s kulku za kulkov a Saskii mi skákal do reči že mam byť ticho že to chce on vysvetliť aj keď som to vysvetlil rozumiteľne čiže detičky vysvetlite mi prečo ste mi dali mute na 30 min

Re: Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 17:38

Dostal si mute za to jak se vyjadřuješ k helperovi. Pokud vím je tu právě on od toho aby hráčům něco vysvětlil.

Re: Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 17:49

Reakce na post uživatele Tendy ze dne 26. 2021 17:27

Dobrý deň cca pred 10 min som dostal mute na server kvôli tomu že som chcel vysvetliť týpkovi veci s kulku za kulkov a Saskii mi skákal do reči že mam byť ticho že to chce on vysvetliť aj keď som to vysvetlil rozumiteľne čiže detičky vysvetlite mi prečo ste mi dali mute na 30 min

No ja dobre viem čo neraz Minfas povedal na čo som sa já pýtal je tak že keď budem si robiť srandu napríklad zo Škopka a jemu to nevadí tak okey ale keď mu to bude vadiť a já to budem opakovať tak je to právoplatný mute a to sám povedal majiteľ serveru čiže asi je to tak... je to pravda že by to mal riešiť on ale tak keď vidí že som to začal hovoriť tak by ma to mal podľa správneho vychovania nechať dokončiť a potom keby som povedal nejakú chybu tak opraviť a nie skákať do reči a dať mi hneď mute aj keď mu to nevadilo že naňho "nadávam" takže prvé vedieť a potom robiť 

Naposledy upravil Tendy 26.03 2021 17:50

Re: Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 17:55

To že ty začneš řvát aby si něco vysvětlil neznamená že jsi to právě ty kdo by měl zrovna mluvit. To by si tu každej mohl povídat sám pro sebe celý den a nikdo by nemohl nic říct aby mu náhodou neskočil do řeči. Tolik k tomu. Saskii ti několikrát s klidem řekl že mu to vysvětlí ať počkáš. Místo respektování helpera si jen zvýšil hlas a ještě si měl tu drzost být sprostý. Za mě jednoznačně oprávněný mute, a to nezmiňuji tovjí minulost na serveru. 

Re: Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 19:11

Madzi šak dobre, ale tak když je Sasuke háklivý na to, že mu někdo skáče do řeči, tak uplně stejně háklivý může být i Tendy. U té situace jsem nebyl, ale pochopil jsem to tak, že Tendy chtěl něco vysvětlit a Sasuke (pi*o fakt nevím proč všichni musí používat jména nějákých anime hovadin) ho vyrušoval a nenechal ho mluvit. Takže... Nevidím důvod proč by Tendy měl dostat mute a jestli mu nadával, tak je to docela jedno, protože Sasuke taky není člověk, který by hovořil slušně. ;)

Re: Dostal som neprávom mute 26 Mar 2021 23:47

Takže už jsem se dnes chtěl jen na něco koukat, ale když to je o mě rád se k tomu vyjádřím. Takže frajer dostal pp asi minutu se tam nic nedělo a tak sem mu chtěl vysvětlit jak to funguje. Když jsem začal, spustil Tendy a začal vysvětlovat tak jsem se to snažil doříct ale potom jsem se už ani nesnažil a nechal ho to dopovedět. Sám si myslým že mute neprávem nedostal jelikož mě Tendy už při ostatních mapách mě urážel a zbytečně ponižoval jen když jsem chtěl cokoli říct, třeba na stejné mapě kde Pan Tendy “dostal mute neprávem“ tak dal první reakci na napsáni věty do chatu Saski je slabý. Takže to jsem mu prominul a mute na třicet minut jsem bral s ohledem že by se mohl poučit. :D

Naposledy upravil Saskiiツナデ 27.03 2021 01:22

Re: Dostal som neprávom mute 27 Mar 2021 09:50

Mě už nebaví se vyjadřovat k věcem do kterých mi nic není, ale co Vy všichni noví Moderátoři / Helpeři máte s tím, že ti před rokem řeknu, že jsi kok*t a pak po roce mi dáš mute, protože máš zrovna špatnou náladu a před rokeme se tě toto slovo dotklo... A to, že je někdo slabý používáš velmi rád. Takže...

Re: Dostal som neprávom mute 27 Mar 2021 11:35

Silver, je rozdíl před rokem a před deseti minutami. Kdyby si to aspoň přečetl tak by ti to došlo. 

Re: Dostal som neprávom mute 27 Mar 2021 11:44

žabomyší války tohle to fakt

• Avatar DSC,

Re: Dostal som neprávom mute 27 Mar 2021 12:52

Sasuke kdybych si to nepřečetl, tak nevím, že ti napsal, že jsi slabý ;)

#