Žádám o vlastnictví LEXTEN 27 Mar 2021 01:08

Ahoj jmenuji se Zdenda, jsem tak trošku frajer. Na LEXTENU hraju víc než dost a CT zabíjim na výbornou, jsem tak trošku rebel hihahu.

Podmínky:

Maximální znalost pravidel. Hey to bych tak nějak zvládnul.
Minimálně 50 nahraných hodin na serveru. Mám už dokonce víc ha lol.
Aktivně hrát na serveru. Už jsem psal ne. Úplně nejvíc to hraju. Žeru to.
Být sebevědomý, komunikativní a samostatný. Sebevědomý mi nikdy nechybělo. Komunikuju i s bezdomovcema co jsou opilí. A jsem nejvíc samostatnej, už ve 2 letech jsem sám chodil na nočník.
Mít funkční mikrofon v kterém ti je rozumět. Jde mi rozumnět suprově.
Žádné tresty od adminů v poslední době. Dostal jsem za teamkill na hodinku. To jsem ještě nečetl všechny pravidla.
Být připojen v LEXTEN steam skupině. Jasan bráško tam jsem.
Být přihlášen na LEXTEN webových stránkách. Taky jsem, co ti je?
Mít znalost příkazů a jejich funkcionality pro hráče. Mám pocit, že to taky mám.
Snažit se hráče udržet na serveru. Lidi mě maj rádi, jsem na ně hodnej pokud nezlobím OMEGALUL
Přečíst tenhle příspěvek. Nejvíc jsem ho přečetl.

Abych vám tu ještě něco hezkého napsal, tak bych rád oznámil že je mi již 19 let, alespoň myslim v karanténě sám nevím. Prý bych měl teď maturovat, ale raději bych tu maturitu úředně. Myslím si že celý LEXTEN si zasloužím, protože tam hraji více jak kdokoliv z adminů či módů. Myslím si že jsem skvělý hráč téhle videohry. Bohužel nevidím jako například pan Kocourek přes zdi, ale i tak ho zabijí vícekrát jak on mne. Také chci uvést, že jsem z rodu Kadleců. Nejmocnějšího rodu z celé galaxie AR14. Náš rod už obsadil pár JB serverů na planetě zvané Země. Máme velké zkušenosti s provozem a obchodem JB serverů a také kokainu. Náš Dealer jménem ImaTesiik je nejlepší a nejspolehlivější dealer, který toho vyšňupe více, než sám dokáže prodat. Tímto bych chtěl poděkovat za pozornost a poprosil bych všechny informace na steam nebo mne můžete zastihnout na vašem/našem serveru. Posílám vám všem pusinku a mnoho srdíček<3 Lovečkuju vás pane Nymfas