Obecná pravidla, podmínky webu 18 Mar 2020 14:09

! [19.02.2021] Pro zobrazení statistik není již nutné být registrovaný na webu.

Tato pravidla musí dodržovat každá osoba pohybující se na webových stránkách nebo na herním serveru "Lexten". Vyhrazujeme si právo jakékoliv podmínky nebo pravidla herního serveru kdykoliv změnit.

Přihlašování na tyto stránky zajišťuje služba Steam. Každý uživatel musí dodržovat podmínky užívání Steam Web API. Na stránky nepřispívejte pohoršujícím, nevhodným, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným obsahem nebo materiálem. Je zakázáno také přidávat nelegální nebo warez obsah. Obsah, který přidáváte na tuto stránku, musí být v souladu s platnými zákony země, ve které sídlíte. 

Na herním serveru je zakázáno hrát s použitím programů třetích stran, hacků, které modifikují hru nebo zvýhodňují hráče, nebo klientů jakýmkoliv způsobem. NEPODPORUJEME CHEATERY.
Je povinností každého hráče na herním serveru komunikovat během hry s ostatními hráči připojenými na herní server pouze skrz komunikaci dostupnou ve hře a nevyužívali tak komunikátory třetích stran.
Nikdo nesmí navádět jiného hráče připojeného na herní server, aby se od herního serveru odpojil, a to jakýmkoliv způsobem.

Naší povinností je sdělit Vám, jaké údaje o vás si uchováváme, kdo všechno k ním má přístup a jak postupovat v případě zrušení souhlasu s uchováváním Vašich udajů, které jste potvrdili při prvním připojení všichni bez výjimky.

Web zpracovává:

SESSION / COOKIES - web si po přihlášení zachovává unikátní kombinaci pro déle trvající přihlášení po dobu 30 dnů, pak dojde k automatickému vypršení a smazání. Po odhlášení se cookies automaticky ztrácí.

 • Váš aktuální nick - Každý uživatel webu vidí pouze Váš poslední nick, který aktuálně máte na webu. Změna nicku se projeví až při dalším přihlášení.
 • Společně s nickem se ukládá i odkaz na Váš avatar, který momentálně máte, ze Steam uložiště. Ten je ovšem volně přistupný službou Steam, stejně jako je to u nicku.
 • Komunitní ID - jedná se o nejdělší variantu identifikátoru, kterou evidujeme. Hráč se k ní může dostat kdekoliv, tudíž se nejedná o osobní informaci - slouží k odkazu na Váš profil, takže k ní má přístup každý.
 • První připojení a poslední připojení k našemu webu.
 • Vaši aktuální IP adresu - k tomuto má přístup jen nejvyšší administrátoři, tj. skupina Administrátor. Ručíme Vám za to, že Vaše IP adresa se nedostane do ruk třetí osobě.

Při koupi VIP výhod si uchováváme data o identifikaci platby - odkud byla částka poslána. Ručíme za to, že tyhle údaje se nedostanou ke třetím stranám. K těmto údajům má přístup pouze skupina Administrátor.

Pokud chcete vystoupit z podmínek a máte již registrovaný účet u nás na webu, tato možnost tu je, ale tahle možnost s sebou nese určité rizika. Nelze vzít krok zpět - vaše reakce budou nenávratně smazány a Váš nick bude u témat odstraněn. Tuhle možnost můžete využít u nejvyšší skupiny týmu, tj. Administrátor.

O důležitých změnách budete vždy předem upozorněni prostřednictvím novinek - odkaz, popř. vyskakovacího okna na webu nebo prostřednictvím našeho Discord serveru (připojit se). Posledních 5 novinek naleznete také na hlavní stránce, zbylé naleznete v dolní části webu na odkazu "Archiv novinek". Doporučujeme Vám tyto informace nepřehlížet, pokud budete chtít smazat Váš účet, vyhovíme Vám, ovšem ke smazání účtu musíte mít patřičný důvod! Tuto možnost nelze využít bez udání smysluplného důvodu.

 

Naposledy upravil DSC 23.06 2021 19:40

 • Avatar azathoth,
 • Avatar RicoisBeast Crew hellcase.org,
 • Avatar 0rL1ne_(ᵔᴥᵔ),
 • Avatar Někdo 33214,
 • Avatar MaRo,
   • Avatar Polopop_0,