Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

hlavní jailbreaková čára?

Hlavní strana Volná diskuze o všem hlavní jailbreaková čára?

hlavní jailbreaková čára? 30 Apr 2021 11:10

ahoj, před pár dny jsem byl warden a dal jsem příkaz "běžte na hlavní jailbreakovou čáru", a pár lidí mi řeklo že hlavní jailbreaková čára neexistuje. tak si chci zeptat jestli "hlavní jailbreaková čára" existuje či ne?

Re: hlavní jailbreaková čára? 30 Apr 2021 11:20

Na gamesites se to běžně používá a tím že jsem tam hrával tak nemám problém to pochopit. Za mě to smysl dává. 

Re: hlavní jailbreaková čára? 30 Apr 2021 11:28

Nic podle pravidel není označeno jako hlavní jailbreakový. Někdo říká hlavní jailbreakový všemu kam mají vězni jít. Prostě věci můžeš pojmenovat i bez toho.

Re: hlavní jailbreaková čára? 30 Apr 2021 11:33

Reakce na post uživatele doktor smrt ze dne 30. 2021 11:10

ahoj, před pár dny jsem byl warden a dal jsem příkaz "běžte na hlavní jailbreakovou čáru", a pár lidí mi řeklo že hlavní jailbreaková čára neexistuje. tak si chci zeptat jestli "hlavní jailbreaková čára" existuje či ne?

Můžeš ten příkaz trochu poupravit a říct např.: "Běžte na čáru, je označená bodem. (Čára je poblíž cel.)" Takhle by to měli všichni pochopit. :)

#