Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Pravidlo: "CT NeSMí lHÁt"

Hlavní strana Volná diskuze o všem Pravidlo: "CT NeSMí lHÁt"

Pravidlo: "CT NeSMí lHÁt" 01 May 2021 21:41

Můžu se zeptat, proč si furt všichni myslí, že "pravidlo": CT Nesmí lhát (coż jsem mimochodem nenašel v pravidlech, ale tak možná jsem jen slepej) je myšleno tak, že když řeknu, že jsem měl na jídlo Kebabčiči, psa a kočku se salátem a není to pravda, tak bych hned měl dostat ban. Co to je za pičovinu, samozřejmě toto jsem si vymyslel, ale neustále slyším od někoho, že na úplnou pičovinu ti někdo řekne: CT NEsmÍ lhÁt. / Jestli to takhle funguje a já to špatně pochopil, tak bych byl rád, kdyby mi to někdo z těch znalejších módů(adminů) vysvětlil. Díky

Re: Pravidlo: 01 May 2021 22:12

Vždy buď upřímný a nikomu nelži. Pokud jsi byl neprávem zabit, popiš situaci a zachovej chladnou hlavu. 

Nejspíš myslíš toto pravidlo. Je to 6. pravidlo pro všechny.

Jelikož jsem nevytvořil ani nevymyslel tyto pravidla, tak to tady sepíšu, jak to chápu já.

Myslím si, že pokud řekne někdo něco ironicky, tak je to v pořádku. Je to spíše o tom, že nemáš lhát třeba o tom, že rebelovi povolíš se vrátit a potom ho zabiješ. Nebo popisuješ situaci ohledně fk nebo o tom, že někdo porušil pravidla a tu situaci si upravíš, aby si z ní vyšel "dobře".

Toto je můj názor a myslím si, že se ti na to vyjádří i Minfas.

Děkuji za přečtení a přeji hezký den.

Toxic Monny

Re: Pravidlo: 01 May 2021 22:40

Reakce na post uživatele Monny ze dne 1. 2021 22:12

Vždy buď upřímný a nikomu nelži. Pokud jsi byl neprávem zabit, popiš situaci a zachovej chladnou hlavu. 

Nejspíš myslíš toto pravidlo. Je to 6. pravidlo pro všechny.

Jelikož jsem nevytvořil ani nevymyslel tyto pravidla, tak to tady sepíšu, jak to chápu já.

Myslím si, že pokud řekne někdo něco ironicky, tak je to v pořádku. Je to spíše o tom, že nemáš lhát třeba o tom, že rebelovi povolíš se vrátit a potom ho zabiješ. Nebo popisuješ situaci ohledně fk nebo o tom, že někdo porušil pravidla a tu situaci si upravíš, aby si z ní vyšel "dobře".

Toto je můj názor a myslím si, že se ti na to vyjádří i Minfas.

Děkuji za přečtení a přeji hezký den.

Toxic Monny

S tím promunutí rebelů se to dá trochu "ochcat". Můžeš vězni říct že se může vrátit a zabít ho, protože jsi mu nelhal, že ho nezabiješ. Každopádně, když mu řekneš že se může vrátit a nezabiješ ho, tak potom ho zabít nesmíš (pokud není červený atp..).

#