Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

danda nadržuje...

Hlavní strana Stížnosti danda nadržuje...

danda nadržuje... 13 May 2021 14:27

Danda na mapě minecraft party (někde ve čtrvtém kole) nadržoval crazymu. crazy si dělal odemě rozestup protože jsem ho boxoval, a při těchto rezestupech chodil nepřímou cestou na body což danda vůbec neřešil :( . +danda mi dával hity za nepřímou cestu a pak mi dal nevýhodu prý za to že jsem doktor.... tak se někdo z modu na to koukněte prosím :)

Re: danda nadržuje... 13 May 2021 15:51

First at all.

Já bych to nebral jako nadržování, vše oc se stalo je, že jsme byly před calami a měli jsme zakázáno stát.

Doktor do mě neustále boxoval tak jsem poprosil dandu jeslti by nám nenechal udělat rozestup (jakože normální příkaz "udělejte si rozestup a nebk choďte v rozestupu") což se stalo.

Doktor byl naštvanej, a už v tu dobu řval jak danda nadržuje že jsme oba uplně na pi*u.

Chodily jsme v rozestupu a doktor se furt otáčel a chodil za mnou, tak dostal nevýhodu, já jsem držel rozestup tak jsem couvnul.

Nadále "nevýhoda za to že je doktor" to upřímně nevím za co dostal protože v tu dobu a dalších pár kol jsem byl na mobile a zařizoval jsem si svoje věci.

Dále nadržování mně: Doktor za mnou lezl do zadu když byly rozestupy tak jsem se od něj držel dál protože jsme měli mít rozestupy, měl jsem dostat 1 hit za to že jsem se držel dál od doktora a nebyl jsem na bodě a to ještě rozestupy nebyly.

Nechci tu nějak ponížit doktora, je to fajn kluk ale tohle dělat nemusel.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Doktor mi jednou řekl že jsem dost na nic helper a že to vůbec neřeším atd.

Nebylo by poprvé co by semnou někdo měl problém, ovšem jsem schopnej vždy a vše vyřešit buď na discordu nebo jinde

Dnes mi bylo řečeno od 1 moda (nechci jmenovat) že já jakožto člověk z a-teamu kazím reputaci celýmu a-teamu jen díky tomu že jsem rebeloval když jsem byl vd

Přiznávám že dělám chyby ale rád je vyřeším. Kdyby někdo ještě něco potřeboval, že by měl stížnost nebo tak, tak mi napište na discord a nebojte se.

Přeji hezký zbytek dne Cr4zy <3

Naposledy upravil Cr4zy❤ 13.05 2021 15:57

Re: danda nadržuje... 13 May 2021 16:30

Koukal jsem se na demo z mapy minecraft party, koukal jsem se na prních 5 kol.

Při jednom kole, kdy Tčka hráli bomb toss, tak dal danda fk hráči MrPatrik., ale od toho tu nejsme.

V 5. kole této mapy měli Tčka docházet v čupě na bodíky, mezitím doktor neustále boxoval do Crazyho, ale to nemění nic na tom, že měl Crazy docházet na body, ne o celej bodík vedle. Danda ani jednou Crazyho nehitnul a doktora hitoval za každou píčovinu.

Za mě to měl udělat tak, že oba bude hitovat za každou sračku a nebo jen pokud je to opravdu nutné.

Za mě je toto nadržování, danda nadžovat Crazymu, ano bylo to v takové funny náladě, ale nemá jednoho hitovat za něco, co ani neudělal, a druhému nedávat ani hit.

Toto je můj názor na situaci, ale svůj obrázek o tom si můžete udělat sami.
                      Přeji krásný den.

Toxic Monny

#