Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Automatické odhlašování ze sránky.

Hlavní strana Nahlášení chyb Automatické odhlašování ze sránky.

Automatické odhlašování ze sránky. 14 May 2021 21:24

Vždy když si změním jméno na Steamu nebo refhreshnu stránku LEXTEN.cz, tak mě to odhlásí a musím se přihlašovat znova.

Re: Automatické odhlašování ze sránky. 15 May 2021 03:43

Ahoj,

stává se ti to na jednom zařízení nebo na všech? Když se přihlásíš, tak se ti ukládají údaje v prohlížeči do cookies, proto si zkontroluj, jestli je máš zapnuté (jak pro tuto stránku, tak i v nastavení prohlížeče), a taky se teda ujisti, jestli je náhodou nemažeš, aniž bys věděl k čemu vlastně jsou.

Re: Automatické odhlašování ze sránky. 15 May 2021 13:38

Ahoj, 

děje se mi to všude, jak na počítači, tak na mobilu, cookies sem vživotě z žádný stránky nemazal a zapnutý je mám u každé stránky, kterou se navštívil, teď když ti odpovídám na tvoji odpověď sem se musel přihlašovat, protože mě to odhlásilo zase :)

Maru Rosecká

Re: Automatické odhlašování ze sránky. 15 May 2021 13:40

A ty máš uležená přihlašovací údaje na tvém webovém prohlížeči?

#