Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky

UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky 18 Jun 2021 15:16

22.05. 2021 19:14

Jsem dostal Ban za udajné cheaty.

Co jsi budeme nalhávat cheatoval jsem.

Ale nikdy! NIKDY! jsem nechatoval na vašem serveru.

Je sice pravda že jsem streamoval jak spinbotuju ALE když je to pravidlo Discordu proč jsem dostal ban na všech soc. sítí porušil jsem zákaz jenom na discordu ne?

zpět k věci. Chápu že jsem dostal ban i na serveru Protože je jasný že bych cheatoval i tam. 

cheaty ale už nemám nějak se mi vrátil skill a NECHATUJU

Uplynul rok a já si uvědomil že CHEATY je jedna VELKÁ píčo****

Proto žádám o unban 

s pozdravem kocourek MATR1V lukePTN  

pokud mi dát unban NECHCETE aspon dejte UNBAN bráchovi který vlastně za nic nemůže 

https://steamcommunity.com/profiles/76561199180872919/

Re: UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky 18 Jun 2021 15:36

Ahoj, pravidla discordu jsi neporušil, porušil jsi obecná pravidla, za která ti ban může být udělen. A v obecných pravidlech je jasně napsáno že nepodporujeme cheatery.

Nadále nevím co si o tom mám myslet, máš prázdný Steam profil s úrovní 1 a nikdy jsi se s ním na server nepřipojil, což taky moc důvěryhodnosti nepřidává.

Re: UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky 18 Jun 2021 15:48

jak jsem říkal všude jsem dostal ban ted myslím VAC ban A koupil jsem si i prime což pro mne nejsou nemalý peníze. tudiž bych asi necheatoval

Naposledy upravil ✯Maty✯ 18.06 2021 15:54

Re: UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky 18 Jun 2021 15:55

a nikdy jsi se s ním na server nepřipojil, což taky moc důvěryhodnosti nepřidává.

pokusil jsem se napojit a dostal jsem ban

Re: UNBAN Za cheaty přesto se na to minfasi podívej díky 18 Jun 2021 17:47

Prostě pošli minfasovi nůž a on si to určitě promyslí loool. 

#