Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Návrh na přidaný nových map

Hlavní strana Návrhy Návrh na přidaný nových map

Návrh na přidaný nových map 28 Jun 2021 19:54

Zdravím,

řekl jsem si že by to možná chtělo přidat nové mapy. Proč ? Nevím jestli jsem jediný ale nebaví mi hrát pár map furt dokola.

Nebudu psát jaké mapy bych odstranil ale jen který přidat. 

1. Mapa : jb_lego_jail_2k17

minihry : Awp Roulette, Bhop, Climb, Colors, Disco, Dodge Course, Monopoly, Soccer, Spleef, Strafe Race, Tic Tac Toe a Wipeout.

mejdexova poznámka : Tato mapa se dá uplně v pohodě zvládnout se 3 CT. Pokud se CT nebude dávat pozor tak ti T zdrhnou jednoduše do zbrojky. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. Mapa : jb_healon_v1

minihry : laser, jumprope, rock climb, basketball, break race, Car, football, tower jump, wipeout, climb, pool, Laser game, death create, roulette, disco a další atrakce který nevím jak se jmenujou. 

mejdexova poznámka : Jak můžete vidět tak je tam auto (ve kterém se dá jezdit) problém je že nevím jestli buguje nebo ne takže to používejte s málo vězněma aby jste to zjistili. Taky tam je jednoduchá zbrojka pokud CT nechá utéct T a nebo když bude nepozorné.    V cele je teleport takže to bude mapa pro rebely. (Pokud by tato mapa byla zamítnuta kvůli tomu že tam je nulová šance aby tam vůbec někdo nerebeloval tak posílám jinou verzi této mapy kde je to mirnější ale jsou tam víc silné zbraně. Mapa Jail Buyukisyan)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. Mapa : jb_lost_planet_redux_v1b

minihry : dropdown, tic tac toe, longjump, treadmill race, soccer, two player race, KZ, wipeout, jumprope, antigravity chamber, spleef, classic roulette, melon roulette, bhop, strafe race, deathcube, glass break race, 4 corners a volleyball.

mejdexova poznámka : Ten kdo umí rebelovat si určitě cestu najde ale je to mapa plná atrakcí a pokuď CT není uplná monkey tak si dokáže zkrotit T. Za mě je to nejlepší mapa ze všech co jsem tady navrhnul.

4. Poslední mapa : ba_jail_xmf

minihry co se tam dají dělat : True and false, long jump, pool, wipeout, jumprope, box, KZ, football, maze, bhop, deathcube, trampoline a ještě nějaké minihry se tam vymyslí určo. 

mejdexova poznámka : Tato mapa není v ničem originální, jen 1 zbraň v cele pokuď jsem se nepřehlédl a 1 šachta v cele. Tato mapa by prostě byla jednoduchá mapa pro CT.

Tohle jsou všechni mapy co mě zaujali. Jsou nejlepší ? Určité ne ale zkoušel jsem hledat mapy kde by měli buď atrakce co se nehrají zas tak moc a nebo kde by to bylo těžčí pro T. 

Jestli máte nějaký návrch na novou mapu určitě jí sem napiště.

Váš mejdex♿. 

Re: Návrh na přidaný nových map 28 Jun 2021 19:57

jb_lost_planet_redux už na serveru je, na ostatní se podívám 

Re: Návrh na přidaný nových map 28 Jun 2021 19:58

Ho dobře, omlouvám se nevšiml jsem si že by tam byla, moje chyba.

#