Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Unban na ctčka

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu Unban na ctčka

Unban na ctčka 12 Jul 2021 00:01

ahoj @Minfas nebo škopek požádal bych unban na ctčka  dostal jsem ban 50 kol od škopka stále mě zbývá asi 35 kol  ( ban jsem dostal za to že jsem dostal pushnuto 9 v 1 já byl ct a oni t a pushnuly mě z ak-47 a za to jsem dostal ban od škopka ) , přeji hezký den . :)

Re: Unban na ctčka 12 Jul 2021 09:43

Reakce na post uživatele Aqarius_Freeze ze dne 12.07.2021 00:01

ahoj @Minfas nebo škopek požádal bych unban na ctčka  dostal jsem ban 50 kol od škopka stále mě zbývá asi 35 kol  ( ban jsem dostal za to že jsem dostal pushnuto 9 v 1 já byl ct a oni t a pushnuly mě z ak-47 a za to jsem dostal ban od škopka ) , přeji hezký den . :)

Ahoj, ban jsi dostal za neschopnost a  několikanásobné měnění teamu bez důvodu - Jdeš do Ct a když zjistíš, že tam nikdo jiný nejde, tak se odpojíš pár sekund před startem a jak už to všichni známe, hra začne bez CT a někdo se musí přepojovat. (Kdybys to udělal jednou, tak neřeknu půl slova...) A teda po té co se napojíš a konečně si už vezmeš wardena, tak bez jediného slova otevřeš cely a střílíš do vězňů, kteří se jen přiblíží....
            Osobně bych ban nerušil.
            Posuďte sami...
            Pěkný den, Škoop3k

Můj názor na věc :) 12 Jul 2021 18:26

Ahoj. Nejsem nic jako mod či helper a z toho důvodu by mi do toho teoreticky nemělo nic být, ale už ta žádost je pěkně odfláknutá. Zabýval ses tím tak 20 sekund času, jsou tam chyby, není tam struktura a nedá se to pořádně číst. 

Pochybuji, že pokud se neobtěžuješ napsat žádost "jako člověk", že budeš schopný hráč. 

Mějte se všichni hezky.

kurfy

#