Increase banů 20 Jul 2021 22:13

Chello!

Jsem Silver a můj návrh je takový, že by se celkově zvýšili délky banů, respektive pokud A-Team má nějákou ban tabulku, podle které určují na kolik kol ten ban dají / se alespoň jemně dle této tabulky orientují, tak by se všechny ty délky banů ztrojnásobili. Jelikož v této době, kdy Lexten má docela dost aktivních hráčů je velice lehké si odehrát 20 - 100 kol v nečinnosti u ct a pak zase hřešit a nic si z toho banu moc nevezmou. Např. nádherný příklad je the king, který prý 1000 kol odehrál za necelý měsíc (Informace mám od Monnyho :) ) Tudíž by si hráči mohli dokonce i něco vzít z toho, že dostali ban... Nebo i zavést dočasné perma bany, které by si lidé zrušili přezkoušením z pravidel, ale to je imo (in my opinion=dle mého názoru) blbost, jelikož děti mají velice moc času ojebávat (podvádět) a není to ani efektivní, jelikož je lepší je umět použít v praxi, než je jen našprtat na zpamět.

Omlouvám se pokud se zde nacházejí nějáké pičoviny nebo chyby, přeci jen to píšu večer a už u toho moc ani nepřemýšlím, takže je možné, že se zde nějáké hovadiny nacházet budou. Kdyžtak ráno tyto hovadiny eliminuji <3

S pozdravem Š1FLER <3

(zároveň přeji dobrou noc / dobrý ráno)