Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Žádost o zrušení banu za god mode

Hlavní strana Žádosti o zrušení banu Žádost o zrušení banu za god mode

Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 00:54

Dobrý den, dnes jsem dostal ban za to že mám nabindovaný /god.

God mode jsem využíval tak, že jsem si ho vypl, střelil, a zapl, tak aby mě nikdo nemohl hitnout, dělo se to vždy jen ve warm upu.

Byl jsem varován že jestli to ještě budu dělat, tak dostanu ban, nevěřil jsem tomu, protože v pravidlech nic takovýho není, a je to taková blbost.

Každopáně bych byl rád za zrušení banu, protože to nijak neporušuje pravidla, a je to taková blbost, která nekazí hru

Děkuji Cr4zy<3

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 01:35

Ahoj crazy, jsem velice rad ze jsi napsal (ne nejsem). Vazim si tveho (ne) dotazu a jsem rad ze jsi tomu venoval celych par minut svyho zivota. Bohuzel ale za me, ti v tve zadosti musim zamitnout, jelikoz jsi uz na to nekolik krat byl opozornen a par hracum se to nelibilo :) Zaroven se to nelibilo i me ze jsem te nemohl zabit ve warmupu protoze jsi se furt schovaval jako myska s godmodem a obcas vystrelil. Ac to delam nerad (hodne rad) musim ti ten ban nechat a nijak to neresit. I presto jsem si jisty ze ti 1,5 denni oddych od lextenu jen prospeje <3

-S pozdravem Kunda <3

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 10:45

Nikdo mi nikdy kromě tebe neřekl, že ho to sere, vždycky jsi s tím měl problém ty, a jak říkám, neporušoval jsem žádný pravidlo, tudíž nechápu, proč mám ban 

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 10:54

Stačilo jen říct, jedinej kdo mi řekl že ho to sere je den, navíc, já se ne trefim ani když stojíš na místě, takže to byl někdo jinej, nejsem jedinej kdo to dělá, je tu víc lidí :) 

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 11:30

Takže pokud to chápu dobře, tak má Cr4zy ban za to, že ho "DenKunda" neumí zabít... Když ti to vadí, tak by bylo možná dobré ho nezkoušet zabít a nebo si napsat /god taky :) Za mě absolutní nonsens dávat někomu ban za bind... Sám jsem tento bind několikrát používal i třeba na to, abych zabil Monnyho, Minfase a další lidi a nikomu to nikdy nevadilo tak, že by mi hned dali ban :)

To je vše co k tomu dokážu říct.

S pozdravem Š1FLER <3

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 11:48

I když se mě to vůbec netýká, tak k tomu napíšu svůj názor.

Nechci se nějak povyšovat nebo tak něco (i když podle některých to dělám často :D), ale nabindové /god jsem měl jeden z prvních na serveru. Osobně mi to přijde v pohodě a pokud to někoho sere, tak ať si napíše /god a nikdo ho zabít nemůže. Potom jsou tu případy, že i když máte /god, tak do vás pořád střílejí, v ten moment to chápu, že to může být velice otravné, ale tohle já osobně někomu, komu by to mohlo vadit, nedělám.

A btw je to opravdu prdel, když to používají 2 lidi proti sobě. Třeba když jak retardi se Silverem mačkáme bind na /god a snažíme se zabít toho druhého.

Přeji hezký den a děkuji za přečtení.
                                              Váš Toxic Monny :)

Re: Žádost o zrušení banu za god mode 14 Aug 2021 12:00

Když tě moderátor na něco upozorní, ty mu začneš říkat co může a nemůže a dále na to reaguješ stylem: "Haha, nemůžeš mi dát ban. Není to v pravidlech.", tak si jdeš tak trochu proti vlastní srsti.

Ban jsem ti zrušil, protože bindování příkazů fakt není proti pravidlům. Navíc, godmode ve warmupu má nabindováno na nějakou klávesu nespočet lidí, včetně mě.

#