Nábor na HELPERA 08 Sep 2021 19:56

Maximální znalost pravidel.

Ano

Minimálně 50 nahraných hodin na serveru.

Ano

Aktivně hrát na serveru.

V poslední době na Lextenu trávím dost času.

Být sebevědomý, komunikativní a samostatný.

Nemám problém se s lidmi bavit na rovinu, řešit jakékoli věci / spory / konflikty atd. nejlépe samozřejmě v klidu, ovšem někdy mně ty nervy ujedou, pokud se ta daná osoba ani nenamáhá s tím poslouchat, nebo si tu radu vzít k srdci. 

Mít funkční mikrofon v kterém ti je rozumět.

Nikdy si nikdo nestěžoval, tudíž to beru tak, že ano.

Žádné tresty od adminů v poslední době.

Noo... Tak čtvrtina banů je kvůli opuštění hry po freekillu, teď se snažím si na to dávat větší pozor a co se týče nějákých dalších banů, tak jsem se z nich nějákým způsobem ponaučil a zapamatoval si co není uplně dobré dělat.

Být připojen v LEXTEN steam skupině.

Být přihlášen na LEXTEN webových stránkách.
Ano

Mít znalost příkazů a jejich funkcionality pro hráče.

Ano

Snažit se hráče udržet na serveru.

Pokud je warmup a nikdo není schopen jít do ct, tak se toho chopím já, jelikož chápu, že skákat si 10 minut ve warmupu jen tak je absolutní nuda a proto je lehčí se odpojit a jít na jiný server, jelikož přišli právě kvůli jailbreaku a ne kvůli warmupu.

Helperem chci být samozřejmě z takových těch basic důvodů jako jsou "chci pomáhat serveru" atd.. ale hlavně kvůli toho, že když jsi obyčejný hráč a chceš někomu něco vysvětlit, či poradit, tak na tebe málokdy dá, nebo se s tebou dokonce i začne hádat, že nemáš pravdu a že jsi jen hloupej. Vím, že já nejsem nějáký megamind a nevím prostě uplně všechno, ale i tak si myslím, že jsem už nějáky ten hráč se zkušenostmi...

Díky za přečtení a nejlépe i zpětnou vazbu od Minfa. Š1FLER✌️