Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Volná diskuze o všem

hlavní jailbreaková čára?

ahoj, před pár dny jsem byl warden a dal jsem příkaz "běžte na hlavní jailbreakovou čáru", a pár lidí mi řeklo že hlavní jailbreaková čára neexistuje. tak si chci zeptat jestli "hlavní jailbreaková čára" existuje či ne?

Na gamesites se to běžně používá a tím že jsem tam hrával tak nemám problém to pochopit. Za mě to smysl dává. 

Nic podle pravidel není označeno jako hlavní jailbreakový. Někdo říká hlavní jailbreakový všemu kam mají vězni jít. Prostě věci můžeš pojmenovat i bez toho.

Reakce na post uživatele doktor smrt ze dne 30. 2021 11:10

ahoj, před pár dny jsem byl warden a dal jsem příkaz "běžte na hlavní jailbreakovou čáru", a pár lidí mi řeklo že hlavní jailbreaková čára neexistuje. tak si chci zeptat jestli "hlavní jailbreaková čára" existuje či ne?

Můžeš ten příkaz trochu poupravit a říct např.: "Běžte na čáru, je označená bodem. (Čára je poblíž cel.)" Takhle by to měli všichni pochopit. :)