Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Žádosti o zrušení banu

Zrušení banu

Hiting mi dal ban jelikož jsem mu měl splnit přání za VD. Prosím o zrušení Banu jelikož Vd se mi zrušilo udáním banu. Tim pádem dohoda neplatí. Děkuji SKVARYN. 

Reakce na post uživatele upocenej SKVARYN ze dne 16.10.2021 23:27

Hiting mi dal ban jelikož jsem mu měl splnit přání za VD. Prosím o zrušení Banu jelikož Vd se mi zrušilo udáním banu. Tim pádem dohoda neplatí. Děkuji SKVARYN. 

Ahoj,

hodinový ban ti byl udělen hlavně za lhaní. Snažil ses mi namluvit, že si měl mít VD a zneužil si sitace, kdy jsem se snažil vytvořit zábavný program pro hráče ve večerní hodině. Myslim, že by ti prospěl spánek místo hraní her. Ban máš zrušený

Hezký večer
            Hiting

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Děkuji moc, ale příště by bylo dobré uvést důvod banu abych poté nemusel zbytečně zahlcovat fórum. A myslím 6e ve hře to vyznělo trochu jinak. Děkuji SKVARYN. 

doslova to tam máš napsané v v důvodu banu :)

Kde to mam napsané ZIBLACKU. V banu bxlo napsane pouze. Pokud byl ban neprávem napiš na www.lexten.cz

• Avatar P1aytr [CZ],