Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Žádosti o zrušení banu

Žádost o unban.

Ahoj chtěl bych poprosit o zrušení Ct banu. 

Vím že jsem udělal mnoho chyb a neznal pravidla ale chtěl bych požádat o ještě jednu šanci a vše napravit. Pravidla jsem se naučil a zahrál spousty kol za T tak že vím že ty chyby co jsem dělal se už nebudou opakovat. 

Děkuji s pozdravem SKVARYN. 

Ahoj,

nechám jsi to projít hlavou a nejpozději do neděle ti dám vědět.

S pozdravem                                                                                                                  ✠Klazi.69✠

Ahoj,

Mohu se zeptat jak si se rozmyslel.

S pozdravem SKVARYN. 

Zdavím tě,
                            po dlouhém dumaní a trápení mé hlavy, jsem došel k názoru, že té žádosti o unban na CT nemohu vyhovět, ač mi to trhá srdíčko, mé rozhodnutí se nezmění, můžeš si za to sám, dostal jsi upozornění, které jsi nerespektoval. Takže ty ted´ budeš respekrtovat tento ban na CT.

PS. Třeba budu mít o vánočních svátcích slabou chvilku a dostaneš unban.

S pozdravem krásného zbytku dne tvůj milovaný moderátor                                           ✠Klazi✠

Ahoj,
                                      dnes je ten Štědrý a už to je něco přes dva měsíce od mého banu. Tak bych chtěl požádat jestli bych nemohl dostat tady už jednou zmiňovaný unban.

Děkuji, s pozdravem tvůj milovaný hráč. 
                                                                  SKVARYN

Čau,
                                                uděláme to jednoduše, unban dostaneš, když jsou ty Vánoce, ale pokud na tebe přijde calladmin nebo mi někdo řekne, že děláš zase blbost dostaneš opět permu a ještě něco k tomu.

S pozdravem                                                                                                                       ✠Klazi✠