Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Stížnosti

Moderátor Klazi

Rád bych zde začal řešit jednoho neschopného moderátora (Klazi.69)

Teď zde popíšu pár důvodů proč si myslím, že je Klazi neschopný moderátor a neměl by jím být.

-AROGANTNÍ A EGOISTICKÉ DÍTĚ               Už nějáký ten pátek si všímám toho, že se s Klazim nedá rozumně domluvit nebo se ho na něco zeptat, respektuji a *VÍM*, že to není tvá povinnost mi odpovídat, ale když jsi teda ten moderátor a někdo se tě zeptá na normální věc, tak je slušnost mu odpovědět :) A ne se nad něj povišovat a nic neřešit, nebo mu 4x napsat, ať se do toho nesere. Tím, že se nad některé lidi povišuje, jsem už nakousl další bod, který bych vepsal ještě sem. Nechápu, kterej hlásek v hlavě ti říká, že je fajn nápad ostatním nadávat na serveru, nebo se nad ně povišovat a nebo jen proto, že jsi TY někomu dal ctban na 1000kol neřešit jeho stížnost na kempení venty/freekill. 

-ZNEUŽÍVÁNÍ PRÁV (ASI)                             Nejednou jsem byl svědkem toho, že si nějáké ct spletlo hráče a řeklo někomu "Klazi", hned poté se Klazi respawnul a zdržoval takto hru zatímco nic neřešil. Nebo využije párkrát respawn, aby se dostal jak na stupínek v atrakci (ano, poté se sice zabil, ale ct si toho třeba nemuselo všimnout a takto dát zbytečně freekill a jak Klaziho znám, tak by pak ještě dostalo ban za úmyslný freekill nebo demenci tak, jak on to má rád :)))) Nebo jsme ho jako VD blokoval v cele a on se jen tak respawnul mimo celu a jelikož je to skvělý mod, tak jsem asi tak 10 vteřin na to dostal fk a Klazi se ani neobtěžoval to nějak řesit, ačkoli byl hned vedle ctčka a situaci viděl. + Teamování při OITC.

Ještě něco jsem chtěl dopsat, ale teď si na to nemohu vzpomenout, takže to už zakončím tady.. Možná to působí jako babycry z mé strany, ale když se s ním nejde domluvit normálně, tak to musím cpát sem.

Už si ani nemyslím, že by se to nějak řešilo poté co jsem viděl, jak A-Team "vyřešil" tu Cr4zyho permu, ale třeba si ten duševní mrzák uvědomí, že by mohl zapracovat na svém chování, protože zatím jen dává bany za demenci, nevhodné chování nebo jen tak, ale sám se chová jako absolutní debil. Toť vše.

Pěkný den přeju.

Š1FLER✌️

K tomuto bych se rád taky vyjádřil. 

Z vlastních zkušeností, musím říct, že má silver pravdu. 

Dovolím si říct že s klazim mám největší zkušenosti ze všech.

Arogance

S tímto souhlasím protože z vlastních zkušeností vím, že pokud klazimu řeknete že něco udělal špatně nebo řekl hráči jinak než by mělo být, tak vás ignoruje, a nebo řekne co mu do toho mluví. Nebo že se ho člověk zeptá na něco (jak již řekl silver), tak pokud nemá na datou osobu náladu, tak buď ani nepodepíše, a nebo napíše že není jeho povinnosti odepsat ( opět jak silver říkal, je to mód a měl by si držet nějakou důstojnost) 

Pravidla a zneužívání práv 

Klazi často nedodržuje pravidla, mám tu několik příklad. 

1) klazi někdy posílá hrát ct atrakce, od piškvorek, až třeba k bhop už se mi stalo, že klazi mi třeba nechtěl dát pp i přes to že jsem byl poslední naživu, tak místo toho aby mi dal pp, mi dal atrakce s ct, dokud ct neuměli, nejedná se jen o mě, i z jiných příkladů vím že se to dělo, akorát budu dávat svoje příklady a zkušenosti 

2)klazi mi takhle jednou vlezl do kuchani, chodil za mnou, já jsem odešel zastavil se, a začal kuchat, on se nechal zabít, následně se oživil, a dohadoval se semnou, že jsem ho nemohl zabít že minfas říkal že chce udělat to, že vduze blokovat, následně mi dal "zdrogování" a nechtěl mi ho sundat, nechal mi ho třeba hodinu, až potom mi poradil jak se toho zbavit. 

3)Klazi nechal dát Narbeho úmyslný freekill, (jen protože mu vadil můj hlas ig) i presto ze vědomě věděl že to úmyslný fk byl, páč volali na discordu (koukal jsem na demo) potom co jsem shlédl demo, tak jsem klazim 3x na psal do msg že to byl fk ať narbemu řekne ať si napíše fk, až na po 3. Mi odpovedel "řekni mu to sám" řekl jsem to sám, a narbe nic, tak až potom jsem to musel řešit s DenKunDou kterej řekl narbemu ať si napíše fk. 

Není to vše, je toho víc, akorát si teď nevzpomenu, když si někdo vzpomene na něco, tak to sem může napsat. 

Klazi jakožto mod

Ze začátku jsem ho měl rád, že na serveru byl, snažil se, ale postupem času mu něco vlezlo do hlavy, a začal se chovat jinak, arogantně, toxicky, a egoisticky

Soudím podle, chování na discordu, na serveru, odpovědí na otázky a banu

Myslím si že nejsme se silverem jediný kdo má s klazim problém 

Byl bych rád aby se k tomu vyjádřili i ostatní lidi, aby to nenechali jen na nás 

Děkujeme Cr4zy<3

"Dovolím si říct že s klazim mám největší zkušenosti ze všech."
            Já ho znám 5 let myslím že sis dovolil špatně hele xd.

Já se taky přidám.

Když se něco začne řešit

Když na server přijde někdo z moderátorů např. DenKunDa 

Tak vždy před tím než začne něco řešit tak seřve všechny hráče, jak Ct tak T (i ty rebelující hráči) aby zůstaly na místě a nehýbali se do té doby než se situace nevyřeší.

Proto bych byl rád kdyby se klaziho přistup k řešení calladminu atd. změnil

protože se mi stává že klazi

• Přijde oživí se a začne něco řešit tím způsobem

že skočí wardenovi do řeči a začne

• Když nastane situace že dotyčnýho se kterým něco řeší umře tak

jen zmlkne a potom nic ani ho neoživí 

samozřejmě je to můj názor

Byl bych rád kdyby se toto neopakovalo aby se hra tímto nenarušovala.

s pozdravem váš Polopop_0

Pičo hotová petice na to jakej je klazi kokot. Klucí nehroťte všechno. Jakmile někdo něco napíše tak se k němu jako kokoti přidáte protože do té doby jste posraní cokoliv říct proti němu.🥱🥱

kamarádi názor od lidí jako například crazy polopop nebo kdo si ještě pamatuje tendyho by neměl být vůbec braný vpotaz, protože tohle je přesně ten typ člověka který se dostane do situace která se ho nějak dotkne tak hned někam najebe slohovku o tom jakej je ten kdo ho do té situace dostal kokot a vyhrabou na něj všechnu špínu a sračky co si pamatují. 

klucí vzpamatujte se je to k smíchu 🤦‍♂️🤦‍♂️

Tak se na to podíváme.

Silver:
                                          Velmi pěkná práce, má to hlavu a patu, dobrou strukturu a je znát, že sis to po sobě i přečetl.
                                          1-

Crazy:
                                          Pane Adame (nebo jak že se to jmenujete), s takovou si asi budete muset zvopakovat ročník.
                                          Když už kopírujete provedení práce spolužáka, aspoň si to po sobě přečtěte. Na druhou stranu to ale chápu, protože to se číst nedá.
                                          3-

Paní Beníková:
                                          My se ještě domluvíme v kabinetu, paní Beníková.

Polopop:
                                          Dobré (neboli za 3)

Saskii:
                                          Chyby ignoruji protože souhlasím s názorem, no a právě upevnění názorů v raném věku je jeden ze základních pilířů vzdělání.
                                          1*

"Už si ani nemyslím, že by se to nějak řešilo poté co jsem viděl, jak A-Team "vyřešil" tu Cr4zyho permu"

Naprosto irelevantní argument, Crazyho unban žádost je stále v řešení (není zamčená a cokoliv se ještě může změnit). Nicméně, nevím jak to tu můžeš vůbec napsat, jestliže nevidíš do věcí týkajících se tohoto banu. 🤔

Dále si myslím, že není na místě, abys označoval členy AT jako "duševní mrzáky", kór když si na daného admina stěžuješ, akorát to ukazuje neobjektivitu a zaujatost ve stížnosti vůči jedinci z AT a na to navazuje otázka, proč bychom tě tedy měli brát vážně? 🙂

Řešit si to bude Minfas, jen mi nedalo ti k tomu něco nenapsat. Ještě bych ti na závěr dodal, že občas se starat sám o sebe není na škodu.

jo je to dobrý no jo jinak jak to jde dsc to je tvá první reakce ne ? Jinak k tomuto se vyjádřím jen tak že dám m4dzovy 1*

podle toho co jsem jsi přečetl tak jsem se nic nedozvěděl.podle toho co píše traxen tak by jste se měli všichni zlepšit 👍👍👍👍 4 place z pěti za tuhle diskuzi 👍

Předem říkám že proti klazimu nic nemám ale tohle chcu vyřešit

Je to kkt

Ale proti němu nemam

váš dokrot <3

1 2