Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nábory

Nábor Na Helpera

Něco o mě :

Ahoj jmenuje se Jakub ale všichni mi říkají Rico, ve hrách je moje přezdívka Rico/RicoisBeast.

Na Lextenu mám náhráno 289H.

Můj poslední ct ban byl : 26.10.2021 15:26

------------------------------------------------------------

Proč se chci stát helperem?

Chci pomáhat serveru, udělat pořádek aby tu nebyla anarchie,

hráčům a aby si hráči užili na serveru

------------------------------------------------------------

Požadavky :

Maximální znalost pravidel. - splněno
Minimálně 50 nahraných hodin na serveru. - splněno
Aktivně hrát na serveru. - splněno
Být sebevědomý, komunikativní a samostatný .- splněno
Mít funkční mikrofon v kterém ti je rozumět. - splněno
Žádné tresty od adminů v poslední době. - částečně splněno
Být připojen v LEXTEN steam skupině. - splněno
Být přihlášen na LEXTEN webových stránkách. - splněno
Mít znalost příkazů a jejich funkcionality pro hráče. - splněno
Snažit se hráče udržet na serveru .- splněno
Přečíst tenhle příspěvek. - splněno

Přeju krásný zbytek dne

Rico

Ahoj, nevím jestli jsi úplně retardovanej ale Minfas už ti na tu tvojí minulou žádost odpověděl, a myslím si že dost jasně.

Hezký zbytek dne :)

P1aytr

Ahoj, ten nábor na helpera byl 08/31/2021 což jsou 2 měsíce a ktomu jsem si za tu dobu více přečetl pravidla, dostal jsem více rozumu, změnil si nick a už dávno nepodporuju žádnou gambling stránku protože je to gambl a vždycky prograješ

Rico

Ahoj, minfas ti odpověděl před dvoumi dny že to nevidí 

K těm přečteným pravidlům bych dodal že pokud je tedy znáš tak by mě zajímalo proč se pokaždé ptáš no to proč sem třeba někoho zabil když skákal okolo bodík 

Žádné tresty od adminů v poslední době. - částečně splněno 

Tohle je jakoby strašně diskutabilní věc ban jsi dostal nedávno bohužel nemůžu se podívat kdy přesně ale vím že jsi těch banů dostal několik po sobě.

Asi být tebou bych ještě počkal s náborem ;) 

ZiBlack <3

Minfas ti již 5.11 2021 v 17:57 napsal, že tě nepříjmá, tudíž nevidím důvod zde psát žádost no.2

A logicky, když ti 5.11 2021 v 17:57 napsal, že tě nepříjmá, tak počítal i s tvým obrovským glow upemNicméně ti držím palce a třeba za měsíc, či dva Ti to určitě výjde. NEVZDÁVEJ TO💪

Ahoj Minfas ti napsal že ne a že jsi rico to říká všechno :) 

nepřeji vám den :)