Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Stížnosti

Monny mi dává velké bany a muty

prijde na server jednou za mesic tak a za 2 fk mi dal 60kol ban a mute za spam miku a urazky kdyz se ho zeptam jaky presne nadavky mik jsem nespamoval a nemluvil sproste nekdo mu neco rekne a on mi da ban jak pes

Ahoj!-

Takže, tvé působení na serveru jak jistě všichni víme je velice nepříjemné  a bolestivé, dovolím si říct pro skoro všechny hráče, z hlediska lextenu je to tvá obrovská neschopnost wardenovat, neustálá toxicita, dětinské chování a nerespektování ostatních členů, tvá neznalost pravidel je však asi nejhorší věc na tom vše, když se těmi pravidly ještě oháníš a na konci ani pravdu nemáš.

Další věc, Monny je schopný mod a nebude se s tebou srát, myslíš že někoho z AT toto baví? (ne jenom Monnyho). A také je jeho věc jeho aktivita na Lextenu, ne každý má čas sedět 24/7 a hrát hry. Mute byl naprosto OPRÁVNĚNÝ vzhledem k tomu že vím, jak se na serveru chováš, tak to není třeba rozepisovat.
      Tvůj ban do CT by neměl být 60 kol, to je vskutku pravda, měla by to být perma, myslím si že Monnymu můžeš být vděčný.

Hezký zbytek dne, -Firefoxo

Ahoj

Myslím si, že bych se k tomuto příspěvku měl také vyjádřit, protože jsem to byl já, který psal calladmin. Nebudu to tady nějak rozepisovat, takže lehce a stručně...

Hádal jsi se se mnou, protože jsi zabil hráče, který podle tebe nešel přímou cestou.. To jsem ti vysvětlil a po takové zbytečné debatě jsi si freekill napsal.

Dvě kola na to, jsi zabil hráče, který tě kuchnul, když jsi mu stál v cestě a zase jsi s tím měl nějaký problém. Začal jsi se chovat arogantně, i když to šlo vyřešit vklidu bez nějakých cavyků.. 

Někdy je prostě lepší přijmout chybu a řešit to v klidu (Což máš také napsané v pravidlech).

(Monny za nic nemůže)

Děkuji, Škoop3k <3

tvl jsem rád že tam nechodim to co se tam děje <3