Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nábory

Nábor na helpera

Něco o mě:

Jmenuji se Tomáš pocházím z Pardubic je mi 14 let. Na Lextenu hraji jako tomczek[CZ] Když jsem poprvé stáhl CS:GO tak jsem objevoval co se něm dá vše hrát a objevil jsem Lexten, začalo mě hraní na Lextenu bavit a baví do teď. A pro to dělám nábor na Helpera abych pomohl zlepšit komunitu na Lextenu, aby až na server přijde někdo jako já úplně nový aby tam byla friendly komunita jako když jsem z Lextenem začínal.

Podmínky:  

Maximální znalost pravidel. - Pravidla umím a znám a dokážu je využít.                          Minimálně 70 nahraných hodin na serveru. - Na Lextenu mám něco málo přes 400 hodin.    Aktivně hrát na serveru. - Denně na Lextenu strávím +- 3 - 4 hodiny.
Být sebevědomý, komunikativní a samostatný. - Sebevědomý jsem, Komunikativní jsem až až, Samostatný jsem. 
Mít funkční mikrofon v kterém ti je rozumět. - Mikrofon mám a je mi v něm rozumět dobře a funkční je. 
Žádné tresty od adminů v poslední době. - Žádné tresty od adminů nemám jen 1 když jsem z Lextenem začínal.
Být připojen v LEXTEN steam skupině. - Připojen jsem.
Být přihlášen na LEXTEN webových stránkách - Přihlášený jsem.
Mít znalost příkazů a jejich funkcionality pro hráče. - Znalost přikazů mám a funkce znám.
Snažit se hráče udržet na serveru. - Osobně si myslím že toho jsem schopen a dokážu hráčům pomoct a udržet je na serveru.

Děkuji za pozornost a přeji všem ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE :)

S pozdravem Tomczek

Čau, z tvého působní na serveru si nemyslím že jsi vhodný kandidát na helpera, zlepšovat komunitu lextenu můžeš i bez hodnosti.