Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Stížnosti

Freekilly :(

Ahoj,
na serveru hraji už nějakou dobu a začala mě štvát taková věc ohledně freekillů. V první řadě chci upozornit že jsem si vědom složitosti mít vlastní, aktivně fungující server, ale teď k věci:

Přijdu si zahrát za účelem relaxace a najednou bum, týpek mi dá freekill. Napíše si normáolně /fk a hraje dál. Problém je však když se vám to stane minimálně 6x jako dnes mě (vždy od jiného hráče. Jednalo se o ty "nevinné" freekilly za které se prostě calladmin nedává). Problém je však když jsem takhle byl mrtvý dvě kola po sobě, poté jsem si zahrál v klidu jedno kolo a to další jsem byl zase mrtev v důsledku freekillu (každý byl od jiného hráče, takže oni každý nehráli 1 kola a já 3).

Napadlo mě, že by každé napsání freekillu mohlo danému hráči přidat například 10% suspendace (jestli by to šlo nastavit), ale zápětí mi došlo, že v případě. že mi dal 1 hráč fk a další kolo mi dal fk hráč jiný. bylo by to k ničemu.

Nejspíš jsem narazil na problém který nemá nějaké dobré řešení. Jen chci ještě dodat že freekilly jsem nodastal jen já, je to na serveru celkem časté, ale CT se střídají mapu co mapu.