Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nábory

Nábor na moderátora

Menší úvod o mně:

Jmenuji se Michal, je mi 16 let a pocházím z městečka Veltrusy ve Středočeském kraji. Na jailbreak jsem narazil jen náhodou, když jsem si chtěl zahrát něco z komunitních map. Na server jsem se připojil asi před dvěma lety a stále mě Lexten baví. Na serveru mám asi přes 200+ hodin a svůj volný čas rád trávím na Lextenu.

Proč bych chtěl být moderátor?:

Na serveru už hraji nějaký čas, a proto vím, že vždy přijdou nějací nováčci, kteří neumí pravidla, tudíž bych je rád poučil, co se smí a co ne. Pomohl bych jim se zlepšovat v jejich dovednostech jak v pravidlech, tak i u vězňů nebo dozorců. Myslím si, že v poslední době je méně a méně online mod kteří vyřeší problém až po dlouhé době. Proto bych rád pomohl s problémy a pokusil se je hned vyřešit. Hráčům bych se snažil neznepříjemňovat hru nepoučitelnými hráči a snažil bych se, aby server, který mam rád, byl stále živý a příjemný tak jak ho znám. Být sebevědomý, komunikativní a samostatný v určitých mezích zvládám, všechny ostatní podmínky splňuji.

Děkuji za odpověď, a přeji krásný zbytek dne.