Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nábory

Žádost o helpera

Zdravím všechny a přednostně členy A-Teamu. Toto je má žádost o helpera a proč bych ním chtěl býti. Přeji příjemné čtení.

NĚCO O MNĚ:

Mé vlastní jméno je Adam a na serveru se prezentuji jako DreX již rok a 3 měsíce. Od mého dětství mě zaujalo spoustu her, avšak osudnou se mi stal Counter-Strike, přesněji CS:GO. Zde jsem jednoho dne zavítal na server LEXTEN, na kterém hraji dodnes.

PODMÍNKY:

Vše v příspěvku od Minfase splňuji. Na serveru hraji až moc dlouho, abych neuměl pravidla a podobné věci. Jsem velmi komunikativní a s každým se dokážu dorozumět či vyřešit daný problém.

PROČ BYCH SE CHTĚL STÁT HELPEREM?

Za celou dobu co jsem byl na serveru se několikrát poměnil A-team, někdo přišel, někdo odešel, někdo dostal vyhazov. Od nich jsem se naučil spoustu věcí a spoustu věcem předejít. Na serveru za poslední cca 2 měsíce přišlo spoustu nových hráčů, kteří dělají blbosti, neumí se chovat, trollí, či griefují (samozřejmě že ne každý :) ). Tyto hráče na serveru potkávám častěji a častěji a chtěl bych býti krok před nimi. Také nechybí to, že pomáhám novým hráčům a nejen nim. Jak už jsem zmínil, jsem velmi komunikativní a když má někdo nějaké otázky či prozby apod. vždy jim dokáži smysuplně odpovědět.

Děkuji za přečtení mé žádosti a přeji příjemný zbytek dne <3

-DreX