Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nahlášení chyb

bugy na mapách

jb_marioworld_rsc_fix ma veľa bugou ako keď skočíte do obrazu ta môžete sa pozerat na zbrojku a nielen to, i keď som hral infekcy na mape o ktorej terás rozprávam ta sa dá skocit z jump bustom za mapu a potom sa ťažšie hľadá ct .Ct a t viete ze sa dá ľahko goustit cez hru tým myslím /msg a /r s tými príkazmi sa dá ľahko naj-st nepriateľa alebo ľahko naj-st sikrit o ktorom nikto nevie a ešte sa dá ľahko zistiť koľko ma ct alebo t hape keď máš alebo mate kamaraty v týme alebo tymoveho spoluhrača .Toto sú male bagy ale je i jeden až viac na jb_clouds_beta02

tam keď dobre do vojdu skočíte ta môžete sa dostať pod čiaru alebo platformu ktorá vás zabia keď na ňu skočite je to nielen dobra  výhoda pre ct alebo pre t lebo to nie je sikit ale bag ale dosť veľa ludi si to uvedomuje ta potom radšej sa zabyjaju keď sa tam dostanú. a tiež ten sikrit ktorý je na mape

jb_obama_v5_beta tam tiež sa nedá dokonči jeden sikrit na ktorý potrebujeme jump búst ktorý sa nachádza pri zbrokje na tlačítku ktoré vedie do samtky zistil som to tak ze som skúšal 1 ist na to tlačítko a až potom na to ten sikit ktorý otvorime pomocou toho že hodíme molotov ku tlačítku ktoré sa nám otvory a tiež skryt dvere oni sa tak otvoria ze je spôsobený demidz na tlačidlo s ktorým otvárame ten sikrit potom z tích diery ktoré sa nám otvoria skočíme na žlte tlačidlo a sa dostaneme nad atrakciu dead run (prepačte mi za môju gramatyku)

🦫

ešte ras sa ospravedlňujem za môju gramatyku 

Možná kdyby jsi se naučil psát, tak budu mít tu ochotu a přečtu si to celé. Jen podotýkám, že mapy nevytváříme, tudíž většinou je jediná volba mapu odstranit.