Informace a podmínky přijetí

čtvrtek 19. březen 2020 00:52

Aktivně hledáme lidi kteří jsou schopní hlídat nebo jakkoliv pomoct s adminováním. Jestli si myslíš, že jsi schopný se věnovat hraní na jailbreaku jinak, tak neváhej a podej svou žádost. Pro přijetí zkrz nábor musíš splňovat naše požadavky, bez nich nejsme schopni tě přijimout. Moderátoři jsou dobrovolníci kteří mají zájem se na serveru podílet.
Jejich označení na stránkách je většinou zelenou barvou, administrátoři jsou pak červeně. Mezi těmito pozicemi je rozdíl v určitých právech na serveru. Žádost o administrátora nelze podat v náboru moderátorů nebo kdekoliv jinde.

Požadavky pro přijetí: 

• Minimální počet nahraných hodin na serveru je 70.
  • Minimální věk je 15 let.
  • Být sebevědomý, komunikativní i samostatný.
  • Mít funkční mikrofon v kterém ti JE rozumět.
  • Maximální znalost pravidel.
  • Co nejméně banů (patří zde i VAC/game bany - ty nejlépe žádné!)
  • Discord, používat Discord a být připojen k LEXTEN Discord serveru.
  • Znalost příkazů pro běžné hráče.

Výhodou pro přijetí může být (seřazeno od nejdůležitějšího):

• Zvaní nových hráčů na JailBreak
  • Znalosti angličtiny
  • Aktivita na Discordu
  • Aktivita na webových stránkách
  • Programování

Možná to může znít děsivě, ale neboj se za pokus nic nedáš. Pokud jsi si přečetl výše uvedené, tak můžeš jít na to.

Jak to (ne)má vypadat:

Čus, já jsem Jožko, na steamu se menuju PepaFranta1234.
Je mi hodně let, bydlím v České Republice a mám rád jabka. Ve volném čase si hraji na zahradě s kamením, ale když venku prší, tak zapnu csko a jdu si zapařit.
Ban jsem dostal jen jednou a to bylo když jsem zapnul hack který obrátil gravitaci.
Pravidla umím dobře protože se je učím nazpaměť před spaním.
Proč chci být admin? Protože mám vysoké IQ a myslím si že by to přidalo na průměrné hodnotě admin týmu.
Mluvím japonsky a taky si umím nastavit vlastní vyzvánění na telefonu.

Rozepiš se. Klidně se nám představ, napsat něco o sobě, jaké lidi nemáš rád nebo třeba co tě baví. Napiš nám proč se chceš s námi na serveru podílet a proč by jsme tě měli přijimout. Je na tobě jak se vyjádříš a jak to bude vypadat - je to částečně takový obrázek pro první dojem. Hodně štěstí! ;)

Naposledy upravil: Minfas, 17.11.2020 04:06