Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.

Nábor na Moda

Hlavní strana Nábory moderátorů Nábor na Moda

Nábor na Moda

úterý 10. listopad 2020 18:07

Můj nick v CS:GO: ESSKO

Můj link na steam profil: https://steamcommunity.com/profiles/76561199015916711/

Kolik mi je let?: Je mi 16 let

Máš nějakej trest v cs:go: V životě jsem nikdy nebyl potrestanej VACEM.

Jseš komunikativní?: Ano, jsem komunikativní.

Máš mikrofon?: Ano, mam funkční mikrofon.

Jseš připojenej na discord serveru?: Ano, jsem připojen na discord serveru.

Znáš pravidla?: Ano, hned jak jsem se připojil, na server hned jsem si je přečetl! Potom jsem dostal warn a hned jsem se opravil :)

Mám minimálně 70H na serveru?: Ne, nemám ale chci se svámi ňejak nad tím domluvit ( Dne jsem strávil 6 až 7 Hodin na server ).

Umíš Anglicky?: Ano, ale trochu se zadrhávám.

____________________________________________________________________________________________

Zdravím jmenuji se Radek. Narodil jsem se v Ústeckém kraji. CS:GO už hraju docela dlouho,snad už 3 roky. Mam 300+ Hodin, vím neni to moc extra, ale bohužel co se dá dělat odcizil jse mi účet kde bylo 1500+ Hodin, jelikož jsem nevlastnil dvoufázové ověřování, tak proto mi byl odcizen. No ale kromě CS:GO hraju taky GTA V, občas Minecraft, dále COD Warzone atd... Taktéž se věnuji v mém osobním životě tím že hraju závodně lední hokej a už přibližně 8let, taky chodím na Střední školu konkrétně (Elektro Technik). Taky rád chodím ven a chilluju v místním parku. Taky jsem působyl na jednom CS:GO JailBreaku jako Admin, ale bohužel ten server upadl a už neni po něm ani stopa, ale mám zkušenosti, byl jsem ještě Akademik na G*******, ale musel jsem ten team opustit jelikož tam byla v tom teamu strašná arogance a neschpnost kolegů... tak jsem to nadobro opustil a nehodlám se tam vrátit. Také jsem dost přátelský hoch a rád se všema kamarádím, i když mě naštvou. Chtěl bych být ve svém životě ňejakej Manager ale nevyšlo mi to jelikož jsem šel na jinačí obor, tak jsem si to aspoň vykompenzoval tím že Adminuju/Moderátoruju na různích CZ/SK Serverech, a stašně mě to baví. Taky občas koktám ale jenom když jsem ve stresu ale zatím to bylo když jsem byl vyvolán ve škola a měl jsem průser, a ještě u G****** když jsem dostával přezkoušení na Admina... ale jinak mluvím plynule. Doufám že mi to vyjde a budu na vašem Jailbreak serveru Moderátor.

Naposledy upravil: Minfas, 10.11.2020 18:23

#1 | Re: Nábor na Moda

úterý 10. listopad 2020 18:41

Ahoj,
cením že jsi se rozepsal a máš zájem se na našem serveru podílet. 70 hodin je pro nás nejdůležitější podmínka při náboru. Buď na serveru aktivní, zkus to klidně znovu až podmínku splníš.
Díky.