Tato stránka využívá cookies. V případě, že nesouhlasíte s ukládáním souborů cookies na Vašem zařízení, opusťte tuto stránku.
Nick Killy Umrtí K/D Warden VD PP LG Hodin Skóre
101Hollow7565141.472521001555.90.37
102Kazuto Kirigaya5704111.392271139351.40.37
103PËTROŇ3817470.511732700110.70.36
104シ Fojtimír ツ5735191.102351218451.30.36
105Jenfys6434011.603411828152.20.36
106NARTYN HRAJE VALORANT :D7455761.29357819158.50.36
107PEPEga_:D5894421.332883347069.70.36
108El Bunda5815241.112551937064.60.35
109LEXTEN g0thaj6225571.12106130756.70.35
110Selavi ツ7082682.64199210738.20.34
111wary2674390.610492069.20.33
112.ZED.2627590.35362860115.50.33
113Huxley7255241.381911231150.80.32
114Tripix4263061.391373746151.30.32
115Martan2967180.41844204103.70.31
116VIP matyaseek4267290.58541201470.80.31
117ENT Huxley5664771.19143110859.90.31
118☭Katyusha☭5224291.222412501553.30.3
119♔〘Ł€GENĐ〙♔2235570.4024200740.29
120elel pepe3584950.72149420374.70.29
121ezFl1ck KURFY2514130.6112290262.80.29
122Mart1nS KeyDrop.com2472870.8621501490.26
123Andílek2974800.621903186070.80.25
124GOD PAWEL2883490.8358229147.30.25
125Mikešamen3963331.191941743352.50.25
126útočná helikoptera1853560.520310061.30.25
127VIP CzechStenly V23854270.9082190652.30.24
128Metuji2382690.8812310041.80.24
129Maryy1913090.62026480480.24
130Dvoři1914490.432241055.10.24
131⛧ klenha ⛧2854380.651242436053.90.24
132Monkey D. Luffy1733390.511320060.60.23
133JABLKO2603050.85483935043.70.23
134Dejv_bruh1704500.38172700680.22
135martíneq4664411.06395412043.70.22
136Preclík1528060.19342853088.30.22
137Vojín Švejk KeyDrop.com2062800.745477043.10.22
138Trochu Připálenej2284440.511003063066.20.22
139mysqoooooo3004920.611722023458.40.22
140Parexik :) #TY1842920.632923035.40.22
141zhy0x3351801.861011610026.10.22
142BERQ_tryxcz4565780.79307701250.40.22
143VIP Smajlo™1604090.398120169.10.21
144TomaS4315840.74278314148.50.21
145nero1gaming2275000.4574230866.60.21
146Novirok2223220.69422517555.60.21
147Flunsik1753030.5821455040.80.21
148♡ thund3R ♡2813840.739580444.80.21
149Shrek1543900.391190051.50.2
150♚Q♚4082471.6579903330.2
...